Wczytuję dane...
Sortuj według:
Wyświetl po produktów

KINEZYTERAPIA
kabiny UGUL

Kabina UGUL jest głównym elementem Uniwersalnego Gabinetu Usprawniania Leczniczego (UGUL). Na podstawową kabinę UGUL składa się 8 paneli stalowych wypełnionych prętami w formie siatki o prostokątnych oczkach, które połączone ze sobą śrubami tworzą całość kabiny. Standardowe kabiny UGUL konstrukcyjnie są dostosowane przez ich producentów do możliwości rozbudowy o kolejne moduły lub wymiany panelu kabiny na panel np. z drabinką.

Kabinę UGUL wraz ze stołem rehabilitacyjnym i osprzętem UGUL (linki, podwieszki, obciążniki, pasy, etc.) stosuje się w kinezyterapii do ćwiczeń w zawieszeniu, ćwiczeń czynnych w odciążeniu, a także ćwiczeń czynnych w odciążeniu z oporem, samowspomaganych oraz czynnych z oporem. Wskazaniem do rehabilitacji w kabinach UGUL są schorzenia, urazy i stany pooperacyjne narządów ruchu.

W ofercie sklepu medycznego Omnes.pl znajdują się typowe kabiny UGUL. Prosimy o złożenie zapytania ofertowego, gdyby wyeksponowany w sklepie asortyment kabin UGUL nie był wystarczający do Państwa potrzeb.

zapytanie ofertowe