Wczytuję dane...
Sortuj według:
Wyświetl po produktów

ŚWIATŁOLECZNICTWO
lampy medyczne do terapii światłem

lampy sollux
lampy i kabiny UV
lampy bioptron
lampy IR
lampy antydepresyjne

Światłolecznictwo jest działem fizykoterapii obejmującym szeroko rozumianą terapię światłem widzialnym i niewidzialnym pochodzącym ze źródeł naturalnych (helioterapia) lub sztucznych (aktynoterapia). Światłolecznictwo znajduje zastosowanie zarówno w profilaktyce jak i we wspieraniu procesów leczniczych, pobudza naturalne procesy regeneracyjne, stymulujące przemianę materii komórki, wzmacnia układ immunologiczny i poprawia krążenie krwi.

W sklepie medycznym Omnes.pl oferujemy szereg lamp zabiegowych, lamp sollux i urządzeń do światłolecznictwa, w tym lampy sollux, lampy i kabiny z promiennikami UV, lampy promieniowania podczerwonego, lampy bioptron, lampy sollux Q-Light oraz lampy antydepresyjne.

Lampy zaprezentowane w sklepie nie wyczerpują naszej pełnej oferty, dlatego jeżeli zabraknie Państwu w naszym sklepie jakiegoś asortymentu lamp sollux do światłolecznictwa prosimy o przesłanie zapytania ofertowego. W odpowiedzi przedstawimy w miarę najkorzystniejszą cenowo ofertę sprzętu do światłolecznictwa uwzględniającą Państwa zapotrzebowanie. Jeśli nie wiesz jaką lampę zabiegową kupić skorzystaj z znaszej pomocy. Lampa zabiegowa czy lampa sollux to dobry wybór do Twojego gabinetu, sprawdź atrakcyjne ceny na różne modele w naszym sklepie. 

zapytanie ofertowe