Wczytuję dane...
Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Działanie pola elektrycznego oraz pola magnetycznego, który w mniejszych wartościach towarzyszy niemal każdemu impulsowi elektrycznemu, jest dzisiaj już powszechnie znane w medycynie i udokumentowane w zabiegach leczniczych. W przypadku pola magnetycznego, podobnie jak impulsu elektrycznego, kluczowe dla uzyskania realnych wartości leczniczych jest odpowiednie dobranie parametrów i skonfigurowanie takich wartości jak długość, częstotliwość, natężenie, moc itp. Mają one bowiem wpływ nie tylko na głębokość penetracji organizmu pacjenta i w efekcie oddziaływanie na poziomie metabolizmu komórkowego, całych tkanek lub wyłącznie na samej powierzchni ciała.

Osoby obsługujące medyczne stymulatory magnetyczne czy inną specjalistyczną aparaturę elektrostymulacyjną, muszą oczywiście znać wszystkie zalecenia i wskazania odnośnie bezpieczeństwa zabiegu, ale sama budowa aparatury i zaprogramowane w niej funkcje praktycznie do zera minimalizują ryzyko jakiegokolwiek działania niepożądanego czy efektu ubocznego. Zabiegi z użyciem pola magnetycznego Pole magnetyczne ma unikalną możliwość przenikania na wskroś całego ciała człowieka, więc może być skutecznie wykorzystywane nawet przy leczeniu choroby reumatoidalnej kości (a dokładnie – w zmniejszaniu dokuczliwości tej choroby, działaniu przeciwbólowym i przeciwzwyrodnieniowym).

Do tego celu jednak dopasować trzeba najlepsze dostępne na rynku opinie stymulatory magnetyczne, jak te dostępne w naszej unikalnej medycznej ofercie. Te najsilniejsze modele, charakteryzujące się zarówno wysoką indukcją magnetyczną jak i odpowiednią częstotliwością, również dostępne są w naszym sklepie. Dzięki nim możliwe jest leczenie uszkodzeń nerwów obwodowych, rozszczepów kręgosłupa, rwy kulszowej, zwyrodnienia stawów, a nawet bólu prostaty.