Wczytuję dane...
Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Kawitacja może być stosowane przez osoby poszukujące idealnego rozwiązania swoich skórnych problemów zarówno jako zabieg indywidualny jak i jako uzupełnienie innych zabiegów estetycznych czy medycznych na skórę. W zabiegach kawitacyjnych stosuje się bowiem nowoczesne stymulatory kawitacyjne, które pozwalają na bardzo zróżnicowane ustawianie parametrów fal dźwiękowych czy impulsów mechanicznych głowicy kawitacyjnej, którą wykonuje się zabiegi.

Zalety zabiegów z kawitacją

Skuteczność kawitacji oceniana jest przez samych pacjentów bardzo wysoko, ponieważ dość wyraźne usunięcie negatywnych czynników wywołujących dyskomfort w ruchu i pracy stawów czy mięśni albo kości – da się odczuć nawet po jednej wizycie. Dlatego stymulatory kawitacyjne cena których często przekracza 60.000 złotych, są doskonałą inwestycją do gabinetów zabiegowych, które chcą proponować kawitację nie tylko jako zabieg samodzielny, ale również jako uzupełnienie metod leczniczych innych przypadłości, takich jak m.in.:

  • stany zapalne i obrzęki
  • zmniejszanie widoczności blizn i przebarwień skórnych
  • zwalczanie krwiaków,tłuszczaków itp.
  • leczenie zaburzeń układu ruchowego prowadzenie rehabilitacji i fizykoterapii stawów, więzadeł, przyczepów mięśniowych 
  • zapobieganie nawrotom infekcji i stanów zapalnych 
  • poprawa metabolizmu komórkowego 
  • przyspieszenie procesów detoksykacyjnych na poziomie komórkowym i tkankowym 
  • poprawa ukrwienia i pracy układu limfatycznego, immunologicznego czy hormonalnego poprzez masaż i działanie ultradźwięków

Zabiegi z wykorzystaniem maszyn do kawitacji mogą być więc bardzo zróżnicowane. Zróżnicowane są również głowice i specjalne dodatkowe akcesoria, z którymi sprzedajemy stymulatory kawitacyjne opinie na naszych stronach są wyłącznie pozytywne. Dzięki szerokiemu wyborowi dodatków (głowice, stoły, zasilacze), mają Państwo możliwość stworzenia uniwersalnego miejsca pracy, w którym wykonywane będą profesjonalnie wszystkie znane współczesnej medycynie estetycznej zabiegi kawitacyjne.