Wczytuję dane...
Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Pacjenci unieruchomieni przez dłuższy czas często mają ogromne problemy z powrotem do normalności. Zdarza się więc, że spędzają długie miesiące na szpitalnych oddziałach rehabilitacyjnych, aby móc stanąć o własnych siłach na swoich nogach. Oczywiście, pomocne są w tym różnego rodzaju narzędzia.

Idealnym przykładem mogą być stoły rehabilitacyjne do pionizacji pacjenta, dostępne w naszym sklepie. Ich zadaniem jest przede wszystkim możliwość pionizacji pacjenta, który był przez dłuższy czas unieruchomiony. Poza tym, wykorzystuje się je również w przypadku osób z uszkodzonym rdzeniem kręgowym, w trakcie rehabilitacji i terapii. Wszystkie stoły posiadają możliwość regulacji, aby można było dostosować je do rozmiarów pacjenta. Poza tym, wyposażone są w wygodne pasy bezpieczeństwa, z uwagi na zły stan zdrowia pacjentów, którzy z nich korzystają.

Szybszy powrót do pełni zdrowia

Stoły rehabilitacyjne do pionizacji sklep nasz oferuje różnej wielkości i od różnych producentów. Stale poszerzamy ich asortyment, dlatego warto się z nami kontaktować. Jeżeli jakiegoś stołu nie możecie znaleźć Państwo w naszej ofercie, postaramy się go sprowadzić i zaoferować najlepsze warunki finansowe na rynku.

Nasze stoły sprawdzą się przede wszystkim w szpitalach, na oddziałach rehabilitacyjnych. Poza tym, będą idealnym wyposażeniem również w sanatoriach, domach opieki, czy też w gabinetach fizjoterapii. Dzięki nim, pacjenci mogą znacznie szybciej odzyskać sprawność w kończynach dolnych i bezpieczniej pionizować się po poważnych zabiegach chirurgicznych, które skutkują długim unieruchomieniem.