Wczytuję dane...

Wykonywanie masażu oraz wielu innych form rehabilitacji wymaga oczywiście posiadania odpowiedniego sprzętu. Każdy szanowany masażysta i fizjoterapeuta powinien zaopatrzyć się w odpowiedni stół hydrauliczny do terapii i masażu, dzięki któremu jego pacjenci będą mogli zrelaksować się i oddać przyjemności.

Masaż jest bardzo ważną formą rehabilitacji, stosowaną między innymi w kinezyterapii. Sprawdza się on po różnego rodzaju kontuzjach i urazach, kiedy mięśnie są spięte i często zaczynają zanikać, kiedy chory nie ma możliwości poruszania się. Połączenie ćwiczeń gimnastycznych i poprawy w ten sposób ruchomości kończyn z masażem to idealne wyjście. Poza tym, masaż to również najlepsza terapia dla bolącego kręgosłupa.

Najlepsze stoły do masażu

Stoły hydrauliczne do terapii i masażu oferowane w naszym sklepie to idealne rozwiązanie, ponieważ można dowolnie regulować ich wysokość. Pozwala to na wygodne położenie się pacjenta w każdym wieku i o każdym stopniu sprawności, jak również na to, aby sam rehabilitant mógł dostosować wysokość położenia pacjenta do swojego wzrostu. Jego komfort jest przecież koniecznym warunkiem do tego, żeby zabieg dał odpowiednie rezultaty. Stoły są regulowane i można je dopasowywać dla wygody pacjenta.

Nasz sklep oferuje stoły hydrauliczne do terapii i masażu cena, których jest oczywiście uzależniona od wyboru konkretnego modelu. Takie stoły idealnie sprawdzają się w szpitalach, sanatoriach, klubach fitness, ale również w gabinetach fizjoterapeutycznych. Zachęcamy do kontaktu z nami w celu ustalenia dogodnych warunków finansowych zakupu.