Wczytuję dane...

Sięgając po różnego rodzaju stoły czy fotele i łóżka do masażu, warto zawsze sprawdzić dokładną konfigurację modelu. Jest ich na rynku bowiem tak wiele, a każdy posiada skrajnie różną konfigurację, że łatwo nieznacznie pomylić się, bez zagłębiania w szczegóły specyfikacji technicznej. Najważniejsze, o czym należy pamiętać przed wyborem określonego dostawcy, to forma regulacji wysokości danego stołu czy też kątów poszczególnych płaszczyzn. Jeśli robi się to ręcznie, całość z pewnością jest bardziej czasochłonna, a przy tym mniej dokładna i nie gwarantuje długiego zachowania raz przyjętej konfiguracji. Pod tym względem zdecydowanie lepiej sprawdzą się dla Państwa stoły elektryczne do terapii i masażu.

Przewaga stołów elektrycznie sterowanych

Przewaga, jaką stoły elektryczne do terapii i masażu mają nad pozostałymi modelami dostępnymi na rynku, to przede wszystkim wygoda w konfiguracji. Pomijając już bardzo wąski odsetek pacjentów, którzy mogą samodzielnie manipulować pozycją i ustawieniem chociażby części piersiowej takiego fotela albo łóżka, to terapeuta czy lekarz albo pielęgniarka, mają możliwość natychmiastowego ustawienia stołu w pozycji adekwatnej do zabiegu czy stanu zdrowia osoby poddawanej zabiegowi.

Elektryczna regulacja wysokości to bardzo przydatna funkcja, która wymaga jednak od łóżka, aby znajdowało się pod stałym zasilaniem. Dlatego po stół elektryczny do terapii i masażu najczęściej sięga się jednak w szpitalach, klinikach i przychodniach specjalistycznych, które przyjmują wielu pacjentów ze schorzeniami ortopedycznymi czy do zabiegów terapii manualnej. Tam na stałym wyposażeniu powinien znajdować się sprzęt elektronicznie sterowany, dla całkowitej wygody personelu oraz pacjentów. Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy specjalną kategorię, w której znajdują się elektronicznie sterowane stoły z różną ilością sekcji i możliwymi konfiguracjami.