Wczytuję dane...
Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Rehabilitacja dotyczy nie tylko osób niepełnosprawnych i po urazach. Stosowana jest również u osób z uszkodzonym centralnym układem nerwowym oraz problemami z układem ruchu. Jeżeli prowadzi się ją regularnie, może przynosić naprawdę doskonałe efekty. Oczywiście, niezbędne są akcesoria, które w znaczny sposób ułatwiają prowadzenie takiej rehabilitacji.

W naszym sklepie oferujemy stoły do terapii wg Bobatha i Vojty, czyli bardzo praktyczne stoły terapeutyczne, które powinny znaleźć się w każdym szpitalu na oddziale rehabilitacyjnym, ale również w sanatorium, czy gabinecie fizjoterapeutycznym. Przede wszystkim, odróżniają je spore wymiary leża, niespotykane w innych stołach tego typu. Poza tym, wszystkie nasze stoły są regulowane i można je dostosować do wzrostu fizjoterapeuty, który prowadzi terapię.

Najwyższa jakość i zawsze doskonała cena

Stoły do terapii wg Bobatha i Vojty sklep nasz oferuje w różnych rozmiarach oraz różnej kolorystyce. Dzięki temu, istnieje możliwość dopasowania ich do wielkości pomieszczenia, jak również jego wystroju i estetyki. Są bardzo stabilne i trwałe. Wszystkie dopuszczone zostały na rynek medyczny i posiadają niezbędne certyfikaty. Bardzo zależy nam bowiem na zadowoleniu naszych klientów. Współpracujemy z najlepszymi producentami, którzy oferują stoły do terapii wg Bobatha i Vojty najwyższej jakości.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych stołów rehabilitacyjnych. Oferujemy je w doskonałych warunkach cenowych, które można zawsze negocjować. Zapraszamy do dokonania zakupów.