Wczytuję dane...

STOŁY STACJONARNE
rehabilitacyjne i do masażu

Stoły stacjonarne do rehabilitacji są jednym z podstawowych elementów wyposażenia każdej profesjonalnej placówki rehabilitacyjnej. Stoły rehabilitacyjne wykorzystywane są przede wszystkim w terapiach manualnych i w kinezyterapii. Stół rehabilitacyjny znajdzie również zastosowanie w gabinetach fizykoterapii i gabinetach masażu.

Bogactwo funkcji i modeli stołów rehabilitacyjnych dostępnych na rynku pozwala praktycznie na wszelkie zastosowanie tego sprzętu podnosząc ergonomię pracy personelu medycznego lub masażysty oraz komfort pacjenta. Stół do masażu to bardzo ważny element wyposażenia gabinetu rehabilitacyjnego, wybór odpowiedniego stołu do masażu to kluczowa rzecz. W naszym asortymencie posiadamy bogaty wybór stołów do masażu oraz rehabilitacji.

Szeroka gama asortymentu stołów rehabilitacyjnych i stacjonarnych stołów do masażu dostępnych w naszym sklepie pozwala dobrać odpowiedni model stołu do celów, jakim ma służyć, jednakże oferta w sklepie nie wyczerpuje możliwości realizacyjnych naszej firmy. Prosimy o złożenie zapytania ofertowego, gdyby wyeksponowany w sklepie asortyment stołów do rehabilitacji lub stołów do masażu nie był wystarczający dla Państwa potrzeb.

zapytanie ofertowe