Wczytuję dane...

Jakość wykonywanych badań oraz zabiegów w placówce medycznej zależy nie tylko od zatrudnionego personelu, ale również od dostępnego sprzętu. Niezwykle ważne w każdym szpitalu i przychodni są oczywiście stoły do badań i zabiegów, które wykorzystuje się praktycznie na każdym kroku. Taki stół powinien znajdować się w każdym gabinecie, niezależnie od tego jakie jest jego docelowe przeznaczenie.

W naszym sklepie oferujemy szeroki wybór takich stołów, które idealnie sprawdzają się podczas wykonywania podstawowych badań, ale również można na nich wykonywać niektóre zabiegi. Takie stoły sprawdzają się często także podczas prowadzenia rehabilitacji, czy masażu.

Najlepsza jakość i doskonała cena sprzętu medycznego

Stoły do badań i zabiegów sklep nasz oferuje w różnych rozmiarach oraz kolorystyce. Istnieje możliwość dopasowania takiego stołu do potrzeb konkretnego gabinetu i wyposażenia go w dodatkowe elementy, jak barierki, czy pasy bezpieczeństwa. Stół może również posiadać montowaną rolkę do ręcznika papierowego i inne przydatne akcesoria.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z pełnym asortymentem naszych stołów do badań i zabiegów. Stale poszerzamy nasza ofertę, dlatego warto kontaktować się z nami, jeżeli nie znajdziecie Państwo na stronie wybranego przez siebie stołu. Z pewnością uda nam się dostarczyć go Państwu po najlepszej cenie. U nas istnieje również możliwość negocjacji warunków cenowych, w szczególności w przypadku większych zamówień. Zapraszamy do zakupów u nas.

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.

Skorzystaj z pomocy personelu sklepu

  • zadzwoń do nas na numer 91-407-5830 - dni robocze w godz. 8-16
  • napisz do nas: biuro@omnes.pl
  • użyj formularza kontaktowego: kontakt