Wczytuję dane...

Aparatura medyczna to często w gabinetach czy przychodniach i szpitalach najbardziej wartościowa rzecz. Ich serwisowanie czy naprawa oznacza nie tylko przerwę w wykonywaniu niektórych zabiegów czy diagnostyce pacjentów, ale całkiem namacalna strata ekonomiczna. Dlatego warto zadbać o to, aby sprzęt medyczny i najbardziej wartościowe urządzenia, były odpowiednio zabezpieczone, a najłatwiej uzyskać ten efekt poprzez dopasowane i oryginalne stojaki i stoliki pod aparaturę medyczną. Zebrane przez nas w tej sekcji stoliki to markowe rozwiązania prosto od producentów i dostawców najbardziej popularnych aparatur, dzięki czemu mają Państwo możliwość wybrania stojaka tej samej firmy, której aparaturę już Państwo posiadają.

Wybór stolików poza zestawem

Oczywiście najdroższa aparatura bardzo często sprzedawana jest już w zestawie z odpowiednimi stolikami czy stojakami. Ale bardzo często najpierw dochodzi do zakupu wagi czy systemu laserowego, a dopiero później w trakcie użytkowania przychodzi wniosek, że znacznie łatwiej obsługuje się dany sprzęt, gdy stabilnie stoi na stojaku wyposażonym w kółeczka i organizator dodatków, akcesoriów czy głowic. Takie firmowe stojaki i stoliki pod aparaturę medyczną ceny wcale nie muszą mieć szczególnie wysokiej – wszystko zależy od tego, jak duża jest aparatura, którą podtrzymują lub jak wiele dodatkowych przegródek, komór czy szafek mają mieć.

Stelaże, prowadnice, półki czy uchwyty, w które wyposażone są niektóre modele oferowanych przez nas stolików i stojaków pod aparaturę medyczną, wykonane zostały z bardzo trwałych materiałów, które zapewniają wysokie usztywnienie i zabezpieczenie całej konstrukcji. Wyposażenie stelażu w kółka z hamulcem pozwala na swobodne jeżdżenie sprzętem jak i jego zablokowanie w jednej tylko pozycji.

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.

Skorzystaj z pomocy personelu sklepu

  • zadzwoń do nas na numer 91-407-5830 - dni robocze w godz. 8-16
  • napisz do nas: biuro@omnes.pl
  • użyj formularza kontaktowego: kontakt