Wczytuję dane...
Gwarancja: 2 lata
Termin realizacji 21 dni
Dostawa na terenie Polski: GRATIS !
Producent: Juventas

Składany stół do masażu Juventas VIVA z serii Oval drewniany ze skokową regulacją wysokości

 

Składany stół do masażu Juventas VIVA posiada nową owalną linię (seria Oval) i lekką konstrukcję z drewna bukowego. Solidne dwie nogi stanowią mocną podstawę dla blatu stołu. Pod blatem znajdują się poszczególne części wyposażenia dodatkowego, jak podgłówek, podłokietniki, półka pod ramiona, podtrzymywane przez elastyczne pasy, dzięki którym po złożeniu stół wraz z niezbędnymi akcesoriami można wygodnie przenosić. Nogi stołu połączone są ze sobą systemem stalowych linek, które umożliwiają szybkie składanie i rozkładanie stołu oraz poprawiają jego stabilność. Wysokość stołu regulowana jest wielopoziomowo za pomocą łatwych w obsłudze gałek. Blat stołu tapicerowany jest wysokiej jakości materiałem skóropodobnym, dostepnym w szerokiej gamie kolorów. Dzięki zaokrąglonym wykończeniom dla serii Oval stół zyskał na lekkości i estetycznym wyglądzie. Produkt zgłoszony do rejestru wyrobów medycznych, posiada wszelkie wymagane dopuszczenia i certyfikaty.

 

 

Elementy wyposażenia stołu

 

W standardzie

 • 2-częściowe leże składane do postaci walizki
 • szerokość stołu 60 cm
 • konstrukcja z wyselekcjonowanego drewna bukowego w kolorze naturalnym
 • skokowa regulacja wysokości
 • elastyczna pianka wypełniająca 
 • standardowa tapicerka w wybranym kolorze
 • otwory montażowe do mocowania podgłówków, półek i podłokietników

Za dopłatą

 • wybrany podgłówek
 • podłokietniki boczne
 • wybrana półka przednia pod ramiona
 • półka tylna przedłużająca
 • wycięcie na twarz w leżu (z zatyczką lub bez)
 • poduszka piersiowa pod biust
 • tapicerka Soft Line lub Exclusive Line w wybranym kolorze
 • konstrukcja w kolorze palisander lub wenge
 • uchwyt na podkłady higieniczne: zintegrowany lub wolnostojący
 • wybrany pokrowiec transportowy

 

 

Elementy wyposażenia dodatkowego

 

PODGŁÓWEK PROSTY - wykonany z drewna w stołach drewniany lub z aluminium w stołach aluminiowych stelaż podgłówka stanowi bazę dla komfortowej poduszki piankowej z otworem na twarz. Otwór ten umożliwia spokojne oddychanie i pełny relaks pacjenta. Podgłówek przedłuża także stół o 30 cm.

 

PODGŁÓWEK REGULOWANY - podgłówek pojedynczo łamany pozwala na skokową regulację kąta nachylenia podgłówka, co ułatwia dopasowanie ułożenia głowy pacjenta do wymagań poszczególnych zabiegów. Wykonany z drewna lub aluminium stelaż podgłówka stanowi bazę dla komfortowej poduszki piankowej z otworem na twarz. Otwór ten umożliwia spokojne oddychanie i pełny relaks pacjenta. Podgłówek przedłuża także stół o 30 cm.

 

PODŁOKIETNIKI - podłokietniki zamocowane po obu stronach stołu dają dodatkowe wsparcie dla ramion pacjenta. Przy stołach o 60 cm szerokości są one szczególnie polecane - w przypadku pacjentów o masywnej budowie ciała pomagają mu utrzymać zrelaksowaną pozycję.

 

PÓŁKA POD RAMIONA STANDARD - półka zamocowana pod podgłówkiem pozwala na swobodne ułożenie ramion pacjenta podczas zabiegu, który wymaga pozycji leżącej na brzuchu. Takie ułożenie pomaga pacjentowi zrelaksować się i rozluźnić mięśnie.

 

PÓŁKA POD RAMIONA PODWIESZKA - pętla na przedramiona podwieszona pod podgłówkiem, pozwala na swobodne ułożenie ramion pacjenta podczas zabiegu, który wymaga pozycji leżącej na brzuchu. Takie ułożenie pomaga pacjentowi zrelaksować się i rozluźnić mięśnie.

 

PÓŁKA POD RAMIONA ROGAL- półka w kształcie rogala do ułożenia ramion w najbardziej dogodnej pozycji, zamocowana pod podgłówkiem, pozwala na swobodne ułożenie ramion pacjenta podczas zabiegu, który wymaga pozycji leżącej na brzuchu. Takie ułożenie pomaga pacjentowi zrelaksować się i rozluźnić mięśnie.

 

PÓŁKA TYLNA - półka przedłużająca jest wygodnym i lekkim rozwiązaniem na wydłużenie blatu stołu o ok 20 cm. Półka zapewnia komfort wyższym pacjentom w czasie wykonywania zabiegu.

 

WYCIĘCIE NA TWARZ - jest uzupełnieniem lub alternatywą dla podgłówka. Owalny kształt otworu umożliwia pacjentom swobodne oddychanie podczas wykonywania zabiegu. Zatyczka do wycięcia na twarz jest elementem uzupełniającym do wycięcia na twarz, użycie jej umożliwia uzyskanie równej powierzchni blatu stołu.

 

WIESZAK NA PAPIER - wszystkie stoły są wyposażone w otwory na wieszak na papier. Za pomocą prostego systemu wieszak montowany jest z tyłu stołu, co pozwala na szybką zmianę podkładów higienicznych po każdym zabiegu, pozwalając utrzymać stół zawsze w czystości.

 

PODUSZKA PIERSIOWA TYPU „PUZZLE” - poduszka piersiowa typu „puzzle” stanowi wyposażenie dodatkowe podczas wykonywania masażu w celu zapewnienia większego komfortu kobietom, zwłaszcza z większym biustem.

 

POKROWIEC COMFORT - pokrowiec Comfort wykonany jest z tkaniny impregnowanej, co zapobiega jego zawilgotnieniu. Chroni stół przed uszkodzeniami mechanicznymi i czynnikami zewnętrznymi, ułatwiając zachowanie go w czystości. Posiada jeden długi pas naramienny z miękkim naramiennikiem i jeden pas krótszy, zamocowany z przodu, dla ułatwienia przenoszenia stołu.

 

POKROWIEC COMFORT LUX - pokrowiec Comfort Lux wykonany jest z tkaniny impregnowanej, co zapobiega jego zawilgotnieniu. Chroni stół przed uszkodzeniami mechanicznymi i czynnikami zewnętrznymi, ułatwiając zachowanie go w czystości. Posiada jeden długi pas naramienny z miękkim naramiennikiem i jeden pas krótszy, zamocowany z przodu, dla ułatwienia przenoszenia stołu. Dodatkowo, pokrowiec lux jest wyposażony w wygodne kieszenie, w których zmieści się rolka papieru, kremy, prześcieradła jednorazowe, itp.

 

 

Kolory i wersje tapicerki

 

Standard Line

 

 

Exclusive Line

 

Z uwagi na indywidualne ustawienia kolorów w monitorze, odcień kolorów tapicerki w nieznacznym stopniu może odbiegać od rzeczywistości.

 

 

Kolorystyka konstrukcji drewnianej

 

 

 

Podstawowe parametry techniczne

 

 

Widoczne na grafice lub na zdjęciach podgłówki, półki, podłokietniki i wieszaki stanowią wyposażenie dodatkowe za dopłatą.

Wysokość regulowana skokowo:

68 - 88 cm

Szerokość:

60 cm

Długość:

188 cm

Wymiary po złożeniu:

94 x 60 x 19 cm

Maksymalne obciążenie:

200 kg

Waga (bez akcesoriów):

13,7 kg

 

Gwarancja producenta

 • 2 lata na konstrukcję.
 • 1 rok na tapicerkę.

 

Certyfikat CEAtest higieniczny Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego – Państwowego Zakładu HigienyWyrób medyczny wg Urzędu Rejestracji Wyrobów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych

 

 


Nota prawna: Niniejsze opracowanie jest własnością intelektualną Omnes sp. z o.o. - kopiowanie bez pozwolenia zabronione. Zgodnie z ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych za naruszenie praw własności poprzez kopiowanie, powielanie i rozpowszechnianie przedstawionych wyżej treści bez zgody właściciela grozi grzywna oraz kara pozbawienia wolności od 6 m-cy do lat 5 (art. 1151). Opracowanie i wdrożenie: CPS.