Wczytuję dane...
Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Masaż jest niezwykle istotną formą rehabilitacji. W szczególności dotyczy to pacjentów, którzy cierpią z powodu zwyrodnienia i dolegliwości bólowych kręgosłupa, dyskopatii, ale również tych po urazach, czy długim unieruchomieniu. Wielu fizjoterapeutów stosuje właśnie masaż razem z kinezyterapią dla najlepszych efektów.

W naszym sklepie oferujemy składane krzesła do masażu, które powinny znajdować się w każdym gabinecie fizjoterapeutycznym. Jest to również idealne urządzenie, które można zabrać zawsze ze sobą i stosować w domu pacjenta. Na takim krześle masuje się przede wszystkim kark, barki i górny odcinek kręgosłupa. Istnieją jednak krzesła o znacznie większej ilości zastosowań, które można również znaleźć w naszym sklepie.

Szeroki asortyment i doskonałe ceny

Oferowane składane krzesła do masażu sklep nasz proponuje przede wszystkim profesjonalnym masażystom oraz fizjoterapeutą do ich gabinetów. Idealnie sprawdzą się one również w szpitalach, na oddziałach rehabilitacyjnych, w salonach piękności, czy sanatoriach. Takie krzesło można również wykorzystać w warunkach domowych, z uwagi na jego niewielkie rozmiary oraz możliwość składania.

Jeżeli poszukujecie Państwo konkretnego krzesła, zachęcamy do kontaktu z nami. Postaramy się zamówić dla Państwa składane krzesła do masażu od konkretnego producenta i zaoferować przy tym najlepsze warunki cenowe. Cały czas dbamy o poszerzanie naszego asortymentu, aby sprostać wszystkim oczekiwaniom naszych klientów. Zapraszamy do zakupów właśnie w naszym sklepie!