Wczytuję dane...
Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Wykorzystywanie różnego rodzaju napięcia elektrycznego w leczeniu najróżniejszych schorzeń, ma już długą historię i udokumentowaną tradycję medyczną. Oczywiście prąd wykorzystywany do różnych zabiegów, musi być odpowiednio zmieniany i modyfikowany, chociażby pod względem częstotliwości i napięcia – te parametry decydują chociażby o tym, czy wiązka impulsu elektrycznego dojdzie do poziomu komórkowego, zadziała na układ kostny czy może tylko i wyłącznie skończy swój bieg na skórze właściwej czy naskórku pacjenta.

Dzięki tej różnorodności aparaty, urządzenia i akcesoria stosowane w różnych elektroterapiach, także wyspecjalizowane zostały w określonych kierunkach. Wśród bardzo uniwersalnych aparatur elektrostymulacyjnych, powszechnie spotykane są także różnego rodzaju aparaty do terapii podciśnieniowej. Aparaty do terapii podciśnieniowej Samo urządzenie wywołujące podciśnienie naturalnie także może stanowić sedno terapii, w której ciśnienie generowane przez urządzenie na przyssawkach prowadzi do jednoczesnego pobudzenia przepływu krwi czy limfy w obszarach bezpośrednio pod skórą pacjenta, ale także realizuje zadania charakterystyczne dla masażu, ucisku czy akupresury.

W połączeniu z aparaturą elektrostymulacyjną, urządzenia generujące podciśnienie są w stanie kompleksowo zadziałać zarówno na poziome przeciwbólowym czy regeneracyjnym jak i zmniejszać istniejące obrzęki, zwiększając produkcję dobroczynnych związków, komórek itp. Na naszej stronie odnajdą Państwo nie tylko same urządzenia podciśnieniowe, ale sprawdzone i atestowane, podstawowe akcesoria oraz wyposażenie. Wszystko od uznanych i cenionych, doświadczonych producentów sprzętu medycznego.