Wczytuję dane...
Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Bardzo ważne jest odpowiednie wyposażenie każdej placówki medycznej, w celu zapewnienia bezpieczeństwa wszystkich pacjentów oraz ich odpowiedniego komfortu. Niezbędnym wyposażeniem każdego szpitala i przychodni są oczywiście parawany medyczne, które oferujemy w naszym sklepie. Taki produkt powinien znaleźć się w każdym gabinecie lekarskim, ale również w pokoju zabiegowym, na sali porodowej, czy też poporodowej.

Parawany medyczne to nie tylko zabezpieczenie przed oczami niepożądanych osób i większy komfort dla pacjenta. To również idealne zabezpieczenie przed wszelkimi chorobami, które przenoszą się drogą kropelkową, a takich w szpitalach nie brakuje. Oferujemy parawany jednoskrzydłowe oraz większych rozmiarów. Istnieje możliwość dopasowania ich do potrzeb konkretnego gabinetu lub sali szpitalnej.

Niezbędne akcesoria w każdym szpitalu

Parawany medyczne sklep nasz oferuje w bardzo dobrych cenach, które zawsze można z nami dodatkowo negocjować. Wszystkie wykonane są z lekkich profili aluminiowych i tworzywa sztucznego, które można z łatwością czyścić i wymieniać. Posiadają kółka, dzięki którym można je z łatwością przemieszczać i zmieniać ich położenie. W razie potrzeby, istnieje możliwość pozostawienia parawanu w jednym miejscu, dzięki funkcjonalnym gumom.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych parawanów medycznych, które znajdą zastosowanie we wszelkich placówkach ochrony zdrowia. Jeżeli poszukują Państwo parawanów, których nie ma w naszym asortymencie, prosimy o kontakt. Z pewnością dostarczymy je Państwu w najlepszych cenach.