Wczytuję dane...

NEGATOSKOPY
przeglądarki RTG

Negatoskopy, zwane także przeglądarkami RTG, to urządzenia medyczne pozwalające na wygodne i precyzyjne przeglądanie zdjęć rentgenowskich. Negatoskopy znajdują zastosowanie w gabinetach lekarskich, pracowniach RTG, na salach operacyjnych oraz na izbach przyjęć.

W ofercie sklepu medycznego Omnes.pl znajdują się negatoskopy tradycyjne, jak i nowoczesne negatoskopy oparte na technologiach cyfrowych i technologii LED. W naszej ofercie prezentujemy najbardziej popularne negatoskopy ogólnego stosowania oraz negatoskopy specjalistyczne, w tym negatoskopy mammograficzne i negatoskopy stomatologiczne.

Zaprezentowane w sklepie negatoskopy nie wyczerpują naszej pełnej oferty, dlatego jeżeli zabraknie Państwu w naszym sklepie jakiegoś modelu negatoskopu prosimy o przesłanie zapytania ofertowego. W odpowiedzi przedstawimy w miarę najkorzystniejszą cenowo ofertę uwzględniającą Państwa zapotrzebowanie.

zapytanie ofertowe

 

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.

Skorzystaj z pomocy personelu sklepu

  • zadzwoń do nas na numer 91-407-5830 - dni robocze w godz. 8-16
  • napisz do nas: biuro@omnes.pl
  • użyj formularza kontaktowego: kontakt