Wczytuję dane...

Medycyna estetyczna wykorzystuje obecnie wszelkie możliwości stwarzane przez technologię upiększającą i poprawiającą niedoskonałości wyglądu twarzy czy całej sylwetki. Aparaty i urządzenia umożliwiające przeprowadzanie zabiegów na skórze twarzy muszą być oczywiście szalenie dokładne i precyzyjne, ich obsługa musi być intuicyjna, a dla samego pacjenta – zabiegi muszą być bezbolesne oraz całkowicie bezpieczne. Dlatego prezentujemy Państwu nowości na rynku z dziedziny jaką jest medycyna estetyczna aparaty medyczne nowej generacji zebrane w jednym miejscu, na stronach naszego sklepu.

Możliwości zabiegowe i terapeutyczne

Ilość urządzeń do specjalistycznego oddziaływania na tkanki ciała pacjenta jest ogromna, a ich specyfikacja jest bardzo zróżnicowana. Znajdą więc Państwo w naszej ofercie zarówno innowacyjne lasery do zabiegów naczyniowych oraz estetycznych, ale również urządzenia wykorzystujące fale akustyczne i częstotliwości radiowe do modelowania sylwetki ciała. Niektóre modele są bardzo specjalistyczne i oferowana przez nie medycyna estetyczna aparaty medyczne sprowadzać może się np. tylko i wyłącznie do redukcji nadmiaru tkanki tłuszczowej.

Udostępniamy jednak Państwu cały przekrój urządzeń uniwersalnych i wielozadaniowych, które umożliwiają – za sprawą wymienialnych głowic, końcówek, adapterów i bogatych funkcji oraz programów, prowadzenie zarówno zabiegów redukujących tkankę tłuszczową, wygładzających skórę i odmładzających inne tkanki ciała. Umożliwiamy Państwu swobodne konfigurowanie różnych zestawów i modyfikowanie zamówienia wedle własnych potrzeb.

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.

Skorzystaj z pomocy personelu sklepu

  • zadzwoń do nas na numer 91-407-5830 - dni robocze w godz. 8-16
  • napisz do nas: biuro@omnes.pl
  • użyj formularza kontaktowego: kontakt