Wczytuję dane...

Aby opieka medyczna była dobra i na najwyższym poziomie, bardzo ważne jest wyposażenie gabinetów oraz całej placówki medycznej. W naszym sklepie oferujemy szeroki asortyment produktów, które z pewnością będą przydatne podczas urządzania każdego gabinetu, niezależnie od specjalizacji. Nasz sprzęt nadaje się do szpitali, ale również przychodni, sanatoriów, czy gabinetów fizjoterapeutycznych. Proponujemy również rozwiązania, które przydają się w opiece domowej na osobami niepełnosprawnymi i seniorami.

Wyposażenie gabinetów oraz szpitali można załatwić u nas kompleksowo, od początku do końca. Bardzo zależy nam na najwyższej jakości naszego asortymentu, dlatego współpracujemy jedynie z najlepszymi producentami na rynku.

Szeroki wybór asortymentu w najlepszych cenach

Można u nas nabyć meble gabinetowe do gabinetów lekarskich, które są zarówno ładne, jak i funkcjonalne. Stanowią absolutne minimum w każdym gabinecie. Poza tym, oferujemy meble medyczne, parawany medyczne, pomoce zabiegowe, pomoce szpitalne, stoliki, stojaki, taborety oraz wiele innych.

Stale poszerzamy nasz asortyment i dbamy o to, aby każdy klient mógł u nas znaleźć pełne wyposażenie swojej placówki medycznej lub gabinetu. Jeżeli nie możecie znaleźć Państwo u nas konkretnych produktów, serdecznie zachęcamy do kontaktu. Z pewnością będziemy go w stanie zaoferować w bardzo konkurencyjnej cenie. Przy większych zamówieniach można u nas z powodzeniem negocjować warunki cenowe. Zapraszamy do dokonania zakupów właśnie u nas.

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.

Skorzystaj z pomocy personelu sklepu

  • zadzwoń do nas na numer 91-407-5830 - dni robocze w godz. 8-16
  • napisz do nas: biuro@omnes.pl
  • użyj formularza kontaktowego: kontakt