Wczytuję dane...

Masaż uciskowy dedykowany jest wszystkim osobom, którym zależy na likwidacji obrzęków, cellulitu i wymodelowaniu sylwetki. Jednocześnie, masaż ten przynosi sporą dawkę relaksu i przyjemności. Wspaniale wpływa również na żylaki, z uwagi na to, że poprawia funkcjonowanie całego układu krwionośnego. Taki masaż uciskowy polega na delikatnym uciskaniu pojedynczych partii ciała, począwszy od stóp, poprzez łydki, uda i talię. Rozpoczyna się on jak najdalej serca i stopniowo przesuwa płyn limfatyczny w jego kierunku, pobudzając krążenie krwi i pozbywanie się nadmiaru płynu z organizmu.

Dla kogo taki masaż uciskowy jest najlepszym rozwiązaniem?

  • dla osób cierpiących na obrzęki kończyn,
  • dla osób z niewydolnością żylną,
  • dla osób, którym zależy na wymodelowaniu sylwetki i pozbyciu się cellulitu,
  • dla osób po urazach, którym zależy na szybkim powrocie do formy.

Taki masaż wykonuje się zazwyczaj za pomocą specjalnych rękawów, które stopniowo napełniają się powietrzem pod odpowiednim ciśnieniem, tworząc fale. Stosowane są również aparaty do masażu uciskowego. Taki swobodny ucisk powoduje lepsze krążenie limfy oraz krwi w całym organizmie. Masaż bardzo szybko daje pożądane rezultaty. Pozwala też skutecznie pozbyć się niechcianej skórki pomarańczowej paniom, które próbowały już wielu różnych metod.

W naszym sklepie można znaleźć zarówno mankiety i rękawy uciskowe, jak i szereg aparatów służących do wykonywania takiego masażu uciskowego. Współpracujemy z najlepszymi na rynku producentami, gwarantując tym samym najwyższą jakość naszych produktów. Serdecznie zachęcamy do kontaktu w razie wątpliwości. U nas można też negocjować ceny sprzętu medycznego.