Wczytuję dane...
Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Masaż uciskowy to terapia polecana przy wielu problemach. przede wszystkim, służy on wszystkim osobom z niewydolnością układu krążenia oraz układu limfatycznego. Dzięki niemu, można skutecznie zlikwidować obrzęki i pozbyć się brzydkich żylaków i pajączków. Poza tym, taki masaż wspaniale wpływa również na wygląd sylwetki. Dzięki odpowiednim urządzeniom można więc z powodzeniem wymodelować swoje ciało i pozbyć się szpecącego cellulitu.

W terapii wykorzystywane są przede wszystkim aparaty do masażu oraz mankiety uciskowe, akcesoria które zakłada się na kończyny lub na określoną część ciała. Taki masaż rozpoczyna się najczęściej od stóp, które znajdują się najdalej serca i stopniowo, za pomocą ucisków tworzących fale, limfę oraz krew przesuwa się w kierunku serca. Doskonale wpływa to na cały układ krwionośny i limfatyczny, przede wszystkim pozwalając na pozbycie się obrzęków. Kończyny stają się znacznie lżejsze i sprawniejsze.

Od dawna mankiety uciskowe wykorzystywane są również w kosmetyce, przez panie, którym zależy na odzyskaniu pięknej sylwetki. Dzięki nim, można skutecznie pozbyć się niechcianego cellulitu.

Akcesoria do masażu uciskowego w najlepszych cenach

W ofercie naszego sklepu znalazły się mankiety uciskowe, akcesoria opinie zbierające najlepsze zarówno wśród profesjonalistów, jak i zwykłych użytkowników. Można u nas dopasować różnego rodzaju mankiety i inne akcesoria do wybranego przez siebie aparatu do masażu. Jeżeli w naszym asortymencie brakuje wybranych przez Państwa akcesoriów, zachęcamy do kontaktu. Postaramy się zamówić sprzęt w najlepszej cenie. Gwarantujemy najlepszą obsługę.