Wczytuję dane...

ŁÓŻKA MEDYCZNE
uniwersalne łóżka szpitalne
łóżka rehabilitacyjne
łóżka specjalistyczne
łóżka bariatryczne

Łóżka medyczne w szerokim wachlarzu ich rodzajów są stosowane nie tylko na oddziałach szpitalnych, ale także w placówkach opiekuńczych i placówkach uzdrowiskowych oraz hospicjach. Szereg łóżek medycznych znajduje również zastosowanie w warunkach domowej opieki nad pacjentami niepełnosprawnymi i obłożnie chorymi poprawiając ich warunki życia oraz ułatwiając pracę ich opiekunom.

Sklep medyczny Omnes.pl oferuje spektrum łóżek medycznych do różnych zastosowań, począwszy od łóżek uniwersalnych stosowanych w warunkach szpitalnych i domowych, aż po łóżka specjalistyczne, w tym łóżka rehabilitacyjne i łóżka bariatryczne oraz łóżka do intensywnej opieki medycznej.

Dokładamy starań, aby nasza oferta łóżek medycznych była kompletna i wyczerpywała dostępny na polskim rynku ich asortyment. Jeżeli jednak nie znajdą Państwo w naszym sklepie łóżka medycznego odpowiedniego do potrzeb prosimy o przesłanie zapytania ofertowego. W odpowiedzi przedstawimy w miarę najkorzystniejszą cenowo ofertę szpitalnych łóżek uniwersalnych lub łóżek specjalistycznych uwzględniającą Państwa zapotrzebowanie.

zapytanie ofertowe

 

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.

Skorzystaj z pomocy personelu sklepu

  • zadzwoń do nas na numer 91-407-5830 - dni robocze w godz. 8-16
  • napisz do nas: biuro@omnes.pl
  • użyj formularza kontaktowego: kontakt