Wczytuję dane...

LEŻANKI MEDYCZNE
drewniane

Drewniane leżanki medyczne do gabinetów lekarskich i zabiegowych przeznaczone są do przeprowadzania badań pacjentów i wykonywania drobnych zabiegów medycznych. Leżanki drewniane stosowane są także w gabinetach kosmetycznych.

Oferowane przez sklep medyczny Omnes.pl leżanki lekarskie wykonane są na konstrukcji drewnianej. Oferujemy leżanki medyczne o stałej wysokości w różnych wymiarach oraz z wysokością regulowaną skokowo. Większość leżanek w naszym sklepie posiada zagłówki regulowane sprężyną gazową lub mechanizmem zapadkowym. Dostępne są również leżanki medyczne o 3-częściowym leżu z regulowaną sekcją podnóżka.

W ofercie sklepu znajdują się typowe i najczęściej spotykane na rynku leżanki do gabinetów lekarskich i zabiegowych. Prosimy o złożenie zapytania ofertowego, gdyby zaprezentowany w sklepie asortyment leżanek medycznych nie był wystarczający do Państwa potrzeb.

Leżanki drewniane dedykowane do salonów kosmetycznych oraz placówek SPA & Wellness prezentujemy w kategorii:
SPA & WELLNESS wyposażenie salonów - Leżanki SPA.

zapytanie ofertowe

 

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.

Skorzystaj z pomocy personelu sklepu

  • zadzwoń do nas na numer 91-407-5830 - dni robocze w godz. 8-16
  • napisz do nas: biuro@omnes.pl
  • użyj formularza kontaktowego: kontakt