Wczytuję dane...
Sortuj według:
Wyświetl po produktów

LASEROTERAPIA
aparaty medyczne do laseroterapii

Laseroterapia w fizykoterapii jest rodzajem zabiegu terapeutycznego polegającego na fizykalnym oddziaływaniu na tkanki pacjenta promieniowaniem podczerwonym i promieniowaniem czerwonym widzialnym w postaci wiązki laserowej. W fizykoterapii stosuje się laseroterapię biostymulacyjną wykonywaną przy użyciu niskoenergetycznych sterowników do laseroterapii oraz laseroterapię wysokoenergetyczną wykonywaną laserami wysokoenergetycznymi typu HILT i MLS. Oprócz fizykoterapii laseroterapię stosuje się coraz szerzej w ginekologii, stomatologii i dermatologii oraz w medycynie estetycznej i medycynie sportowej.

Sklep medyczny Omnes.pl oferuje sterowniki do laseroterapii biostymulacyjnej oraz stosowane w fizykoterapii lasery wysokoenergetyczne z niezbędnymi aplikatorami i akcesoriami. Zaprezentowany w sklepie asortyment aparatów do laseroterapii stanowi najbardziej popularną część oferty rynkowej, dlatego jeśli nie znajdą Państwo w sklepie urządzenia do laseroterapii odpowiedniego do swoich potrzeb prosimy o przesłanie zapytania ofertowego. W odpowiedzi przedstawimy w miarę najkorzystniejszą cenowo ofertę sprzętu do laseroterapii uwzględniającą Państwa zapotrzebowanie.

Akcesoria dedykowane do aparatów stosowanych w laseroterapii, takie jak sondy, specjalne aplikatory i optyczne końcówki zabiegowe lub moduły rozbudowy o laseroterapię oferujemy w kategorii: Fizykoterapia - akcesoria do aparatów.

Stoliki medyczne w dużym wyborze pod aparaty do laseroterapii, i nie tylko, znajdą Państwo w kategorii:
Stojaki i stoliki pod aparaturę medyczną.

Aparaty medyczne pracujące na bazie sterowników laserowych wykorzystywane w medycynie estetycznej prezentujemy w kategorii: Medycyna estetyczna - aparaty medyczne.

Chirurgiczne lasery medyczne stosowane w wielu dziedzinach medycyny przedstawiamy w kategorii: Lasery medyczne.

zapytanie ofertowe