Wczytuję dane...

LAMPY BAKTERIOBÓJCZE

Zadaniem lampy bakteriobójczej jest dezynfekcja powietrza i powierzchni promieniami ultrafioletowymi UV-C. Promienie te są absorbowane przez kwasy nukleinowe i białka organizmów żywych a następnie wzbudzają reakcje chemiczne w jądrach komórek tych organizmów zabijając je.

Lampy bakteriobójcze wykorzystuje się wszędzie tam, gdzie wymagana jest sterylność, a od czystości mikrobiologicznej zależy jakość usług oraz bezpieczeństwo pacjentów i personelu.

Na rynku spotyka się lampy bakteriobójcze bezpośredniego działania, które oddziaływują promieniami UV-C bezpośrednio na powietrze i powierzchnię w pomieszczeniu oraz bakteriobójcze lampy przepływowe, w których proces rażenia promieniowaniem UV-C mikroorganizmów odbywa się w zamkniętych komorach wymuszonego przepływu powietrza. Występują jeszcze dwufunkcyjne lampy bakteriobójcze, w których pod obudową przepływową zamontowany jest dodatkowy promiennik bezpośredniego działania.

WAŻNE: lampy bakteriobójcze bezpośredniego działania mogą być uruchamiane tylko, gdy w pomieszczeniu nie przebywają ludzie i zwierzęta. Lampy przepływowe mogą pracować podczas pobytu ludzi lub zwierząt w pomieszczeniu.

zapytanie ofertowe

 

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.

Skorzystaj z pomocy personelu sklepu

  • zadzwoń do nas na numer 91-407-5830 - dni robocze w godz. 8-16
  • napisz do nas: biuro@omnes.pl
  • użyj formularza kontaktowego: kontakt