Wczytuję dane...
Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Zimnolecznictwo jest wykorzystywane w medycynie już od wielu lat. Odnosi ono sukcesy w różnych dziedzinach, zmniejsza ból i stan zapalny, jak również prowadzi do szybszej regeneracji tkanek. Gwałtownie pobudzony zostaje układ nerwowy oraz immunologiczny poprzez wprowadzenie organizmu w swego rodzaju stres fizjologiczny. Silny stres i reakcja obronna organizmu Kiedy ciało zostaje potraktowane temperaturą od -100 do -160 stopni, zmniejsza się przepływ krwi i limfy, zwalnia również metabolizm.

Krioterapia polega jednak na tym, że w organizmie zachodzi silna reakcja obronna, która polega na gwałtownym poszerzeniu się naczyń krwionośnych i szybszym przepływie krwi. Dzięki temu, tlen, składniki odżywcze, a przede wszystkim mediatory przeciwzapalne znacznie szybciej dostają się do wszystkich komórek. W przypadku zmian skórnych bardzo często stosowana jest kriochirurgia, która jest częścią krioterapii. Polega na miejscowym niszczeniu takich zmian za pomocą ciekłego azotu o temperaturze -160 stopni.

W szerokiej ofercie jaką przygotował sklepu można znaleźć urządzenia służące do krioterapii oraz kriochirurgii. Oferujemy różnego rodzaju aparaty do krioterapii cena na zimne powietrze, w zależności od konkretnych potrzeb. W naszym asortymencie znajdują się również wysokiej jakości sondy kriochirurgiczne. Współpracujemy jedynie z najlepszymi producentami urządzeń medycznych, dlatego można u nas znaleźć jedynie modele najwyższej jakości. W przypadku braku konkretnego modelu, jesteśmy w stanie zamówić go dla Klienta od ręki i zaproponować korzystną cenę. Gwarantujemy doskonałe warunki cenowe i serdecznie zachęcamy do negocjowania ofert.