Wczytuję dane...

W każdej placówce medycznej znajduje się pokój zabiegowy, w którym między innymi pobiera się od pacjentów materiał do badań. jednym z najczęściej wykonywanych zabiegów jest oczywiście pobieranie krwi. Niezbędnym wyposażeniem takich gabinetów są fotele do pobierania krwi. Każdy z nich powinien posiadać przynajmniej jeden taki fotel.

W naszym sklepie oferujemy szeroki wybór foteli, które przystosowane są do tego typu zabiegów. Można je spotkać w szpitalach, przychodniach, ale również sanatoriach i laboratoriach. Ich największą zaletą jest to, że istnieje możliwość regulacji i dostosowania wysokości podłokietnika do wysokości pacjenta. Poza tym, większość foteli daje możliwość pobierania krwi zarówno z lewego, jak i prawego przedramienia.

Szeroki asortyment foteli zabiegowych

Nasze fotele do pobierania krwi sprawdzają się w różnego rodzaju placówkach i są uniwersalne. Wykonano je z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu są bardzo trwałe i solidne. Z łatwością można je również czyścić. Dzięki takim fotelom, znacznie łatwiej jest pobrać krew od pacjenta w każdej sytuacji.

Fotele do pobierania krwi sklep nasz oferuje również w bardzo atrakcyjnych cenach. Bardzo zależy nam na zadowoleniu wszystkich klientów, dlatego oferujemy możliwość negocjacji naszych cen. Istnieje także możliwość zamówienia sprzętu, którego nie znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej. W takiej sytuacji bardzo prosimy o kontakt i złożenie zapytania ofertowego. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pełnym asortymentem i dokonania zakupów właśnie w naszym sklepie.

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.

Skorzystaj z pomocy personelu sklepu

  • zadzwoń do nas na numer 91-407-5830 - dni robocze w godz. 8-16
  • napisz do nas: biuro@omnes.pl
  • użyj formularza kontaktowego: kontakt