Wczytuję dane...
Sortuj według:
Wyświetl po produktów

ELEKTROTERAPIA
aparaty medyczne do elektroterapii

Elektroterapia - jedna z dziedzin fizykoterapii, nazywana również elektrolecznictwem ze względu na stosowanie w niej wielu rodzajów prądów terapeutycznych. Do elektroterapii stosuje się różnego rodzaju specjalnie skonstruowane aparaty - sterowniki, które generują prąd do celów leczniczych. Zabiegi elektroterapii stosuje się głównie w celu łagodzenie bólu i poprawienia ukrwienia w obrębie stymulowanej prądem tkanki, a także w celu przyspieszenia wchłaniania się obrzęków i wysięków śródstawowych.

W sklepie medycznym Omnes.pl znajdą Państwo szereg najczęściej spotykanych na rynku urządzeń - sterowników do elektroterapii produkowanych przez polskich i zagranicznych producentów. Asortyment sprzętu do elektroterapii dostępny na krajowym rynku jest ogromny, dlatego w sklepie prezentujemy tylko niewielki fragment naszej oferty. Prosimy o złożenie zapytania ofertowego, gdyby zaprezentowany w sklepie asortyment aparatów medycznych do elektroterapii nie był wystarczający dla Państwa potrzeb.

Akcesoria dedykowane do oferowanych przez nas aparatów do elektroterapii, takie jak elektrody specjalne lub moduły rozbudowy o elektroterapię prezentujemy w kategorii: Fizykoterapia - akcesoria do aparatów.

Stoliki medyczne w dużym wyborze pod aparaty do elektroterapii, i nie tylko, znajdą Państwo w kategorii:
Stojaki i stoliki pod aparaturę medyczną.

zapytanie ofertowe