Wczytuję dane...

Wiele osób unieruchomionych czasowo lub na stałe narzeka na to, że są ograniczone i nie mogą samodzielnie wykonywać wielu czynności. Często takie osoby zmuszone są prosić o szklankę z napojem lub talerz. Ciężko się im czyta, czy rozwiązuje ulubione krzyżówki. Dobrym rozwiązaniem dla takich osób są specjalistyczne akcesoria, jak stoliki przyłóżkowe i drabinki.

Takie stoliki można znaleźć w większości szpitali, placówek rehabilitacyjnych, czy opiekuńczych. Posiadają kółka, dzięki którym można je wygodnie przesuwać i transportować. Są lekkie i bardzo poręczne, dzięki czemu nawet osoba niepełnosprawna ma możliwość przesunięcia stolika. Oczywiście, wszystkie stoliki przyłóżkowe są regulowane i można dopasować ich wysokość do konkretnego łóżka.

Ułatwienie w życiu codziennym osoby niepełnosprawnej

Dzięki takim stolikom, osoby chore mogą mieć wszystko, czego potrzebują pod ręką. Na stolik można z powodzeniem odstawić szklankę z napojem, czy odłożyć książkę. Może on również stanowić dla niej podpórkę. Taki stolik jest niewielki i lekki, dlatego idealnie sprawdzi się również w domu osoby niepełnosprawnej. Można go również z łatwością złożyć do transportu i następnie zmontować.

Stoliki przyłóżkowe sklep nasz oferuje w bardzo atrakcyjnych cenach. Oferujemy szeroki wybór tego typu akcesoriów, które ułatwiają codzienne życie osoby niepełnosprawnej, ale również jej opiekuna. Zachęcamy do kontaktu z nami w celu ustalenia warunków cenowych. Istnieje możliwość negocjacji cen w naszym sklepie.

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.

Skorzystaj z pomocy personelu sklepu

  • zadzwoń do nas na numer 91-407-5830 - dni robocze w godz. 8-16
  • napisz do nas: biuro@omnes.pl
  • użyj formularza kontaktowego: kontakt