Wczytuję dane...
Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Masaż uciskowy to terapia chętnie wykorzystywana, przede wszystkim przez kobiety. Przede wszystkim, masaż ten dedykowany jest osobom, które cierpią z powodu niewydolności układu limfatycznego i układu krążenia. osoby te bardzo często skarżą się na obrzęki kończyn, jak również pojawiające się żylaki. Często masaż uciskowy jest elementem terapii pourazowej, ponieważ doskonale wpływa na rekonwalescencję.

Wiele kobiet wybiera aparaty do masażu uciskowego z uwagi na swój cellulit. Dzięki uciskowi i falom, które tworzy taki masaż, regularnie go stosując można faktycznie pozbyć się nieatrakcyjnej pomarańczowej skórki i jednocześnie wymodelować swoją sylwetkę.

Aparaty wygodne i łatwe w obsłudze

Obecnie producenci oferują takie aparaty do masażu uciskowego niewielkich rozmiarów, dzięki czemu można je z powodzeniem przenosić i stosować terapię również w domu pacjenta. Poza tym, są one bardzo intuicyjne w użyciu i nie sprawiają najmniejszych trudności, również osobom starszym.

Takie aparaty doskonale poprawiają krążenie krwi oraz limfy w całym organizmie, co przyczynia się do poprawy ogólnego stanu zdrowia. Można też raz na zawsze pozbyć się obrzęków kończyn oraz problemu żylaków. W terapii pourazowej, następuje szybka poprawa oraz znika nieprzyjemny obrzęk oraz siniaki.

W naszym sklepie oferujemy szeroki wybór aparatów do masażu uciskowego oraz innych pomocnych w tym akcesoriów, jak rękawy. Dzięki temu, że na rynku urządzeń medycznych występuje obecnie spora konkurencja, wybrane przez nas aparaty do masażu uciskowego cena charakteryzuje naprawdę niewygórowana. Oczywiście, umożliwiamy również negocjacje naszych warunków.