Wczytuję dane...
O firmie

 

 O firmie

 

Firma Asbru Tomasz Kotas jest kontynuatorem firmy Omnes International Paweł Panufnik, która od 2006 roku dysponuje zarejestrowaną marką Omnes.

 Zaopatrzenie placówek medycznych, rehabilitacyjnych i opiekuńczych

 Jednym z obszarów działalności naszej firmy jest profesjonalne i kompleksowe zaopatrzenie placówek szpitalnych, opiekuńczych i uzdrowiskowych oraz gabinetów medycznych i rehabilitacyjnych w:

  • specjalistyczny sprzęt medyczny
  • aparaty i urządzenia do różnego rodzaju rehabilitacji
  • sprzęt diagnostyczny i oceny postępów terapii
  • sprzęt zabiegowy
  • sprzęt i akcesoria do wszelkiego rodzaju masażu
  • sprzęt z zakresu medycyny sportowej i diagnostyki postępów treningu
  • urządzenia usprawniające opiekę nad chorym i poprawiające jego komfort

 W ofercie prowadzonego przez nas sklepu internetowego www.omnes.pl posiadamy również szeroką gamę sprzętu opiekuńczego i pro-zdrowotnego do indywidualnego użytku w warunkach domowych.

 Oferta naszej firmy obejmuje produkty polskich i zagranicznych producentów, znanych i uznanych na polskim rynku marek, jak i tych mniej u nas znanych producentów wprowadzających do obrotu produkty innowacyjne oraz zasługujące na uwagę polskich odbiorców. W naszym sklepie znajdą Państwo produkty firm:

 

Sprzedawany przez nas asortyment posiada odpowiednie, obowiązujące w Polsce i na terenie Unii Europejskiej dopuszczenia oraz certyfikaty uzyskane przez producentów, dystrybutorów lub importerów.

Dzięki bezpośredniej współpracy z wieloma producentami i importerami możemy zaproponować naszym Klientom oferowany przez nas asortyment na bardzo dogodnych warunkach handlowych i w dobrej cenie.

Obszar działania naszej spółki w tym segmencie obejmuje nie tylko całą Polskę, ale również sprzedajemy oferowane przez nas produkty odbiorcom zagranicznym z terenu UE.

Konto bankowe

ING Bank Śląski
nr. rachunku: 37 1050 1256 1000 0097 1867 3024
IBAN: PL 37 1050 1256 1000 0097 1867 3024
BIG/SWIFT: INGBPLPW