Wczytuję dane...

Aby placówka medyczna lub szpital mogły odpowiednio funkcjonować, bardzo ważne jest ich właściwe wyposażenie. Jednym z najważniejszych elementów takiego wyposażenia są oczywiście fotele uniwersalne do badań i zabiegów, które mają wiele zastosowań. Taki fotel powinien znaleźć się praktycznie w każdym gabinecie, niezależnie od jego przeznaczenia.

W naszym sklepie oferujemy bardzo szeroki wybór takich foteli najwyższej jakości. Współpracujemy z najlepszymi producentami sprzętu medycznego, dlatego wybierając nasze produkty można mieć pewność, że produkt jest solidny i trwały. Każdy fotel jest oczywiście dopuszczony na rynek medyczny.

Szeroki wybór i najlepsze ceny na rynku

Fotele uniwersalne do badań i zabiegów sklep nasz oferuje oczywiście w doskonałych warunkach cenowych. Zawsze istnieje również możliwość negocjacji naszych cen, w szczególności w sytuacji większego zamówienia. Gwarantujemy najwyższą jakość naszych usług. Stale poszerzamy nasz asortyment i zapraszamy do współpracy kolejnych producentów.

Na pewno dobrej jakości fotel sprawdzi się jako miejsce do przeprowadzania badań oraz podstawowych zabiegów. Poza tym, większość z nich ma możliwość odpowiedniej regulacji i można na nich również wykonywać masaże oraz inne elementy terapii manualnej. Serdecznie zachęcamy do poznania całej naszej oferty foteli. Jeżeli nie znajdziecie Państwo u nas odpowiedniego fotela dla swojej placówki, zapraszamy do kontaktu. Na pewno uda nam się dostarczyć Państwu wybrany fotel w najlepszej cenie na rynku.

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.

Skorzystaj z pomocy personelu sklepu

  • zadzwoń do nas na numer 91-407-5830 - dni robocze w godz. 8-16
  • napisz do nas: biuro@omnes.pl
  • użyj formularza kontaktowego: kontakt