Wczytuję dane...
Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Wykorzystanie odpowiedniej jakości stołów w trakcie terapii i masażu, jest powszechne i sklepy ze sprzętem medycznym oprócz wózków czy ortez, najczęściej sprzedają właśnie takie profesjonalne stoły. Mogą przyjmować one bardzo różne formy i postaci – od najpopularniejszych, spotykanych głównie w gabinetach zabiegowych i przychodniach czy szpitalach jak 2-częściowe stoły do terapii i masażu, po bardziej przenośne jednostki, łatwe do transportu i przechowywania, składające się z 4 albo nawet 5 niezależnych sekcji.

Szeroki wachlarz zastosowań

Takie popularne 2-częściowe stoły do terapii i masażu ceny mają bardzo zróżnicowane – na rynku dostępne są zarówno modele nieznacznie przekraczające 1000 złotych jak i te najbardziej profesjonalne, warte wielokrotność tej sumy. Główne różnice pomiędzy nimi wynikają w pierwszej kolejności z zastosowanych materiałów.

Warto także zwrócić uwagę na to, czy dany model daje się regulować w wielu płaszczyznach i pozwala chociażby na wygodne i lekkie jego obniżanie i podwyższanie. Mechanizm odpowiadający za regulację zagłówka oraz sam kształt zagłówka także muszą być jak najbardziej funkcjonalne, ergonomiczne i poprawne anatomicznie.

Bardzo często producenci sprzedający medyczne 2-częściowe stoły do terapii i masażu oferują możliwość wymiany koloru tapicerki, ale oprócz tego dają także możliwość zamontowania dodatkowych kółek jezdnych z hamulcem centralnym czy stopek antypoślizgowych albo uchwytów na ręczniki itp. Wszystkie te warianty wraz z dodatkowymi opcjami mogą Państwo porównać i skonfigurować w odpowiedniej sekcji naszej strony.