loadingimg

Wczytuję dane...
poprzedni powrót do poprzedniej strony następny
Omnes - sprzęt medyczny i rehabilitacyjny
Promocja

Wałek rehabilitacyjny Juventas WL2 ø8x60 cm

Juventas
średnia: 5.0  ocen: 1

Termin realizacji
30-40 dni

Producent: Juventas

Cena:50,35 PLN*
53,00 PLN*
Kupując teraz oszczędzisz na każdej sztuce kwotę: 2.65 PLN
Dostawa na terenie Polski: GRATIS !
*z podatkiem VAT
  • Opis produktu
  • Dane techniczne

Wałek rehabilitacyjny Juventas WL2 ø8x60 cm

 

Wałek rehabilitacyjny Juventas WL2 jako certyfikowana medycznie kształtka rehabilitacyjna doskonale sprawdzi się w rehabilitacji i masażu. Materiał wsadowy stanowi wysoko elastyczna i odporna na odkształcenia poliuretanowa pianka wypełniająca. Pokrycie wykonano z dostępnej w szerokiej gamie kolorów tapicerki skóropodobnej o wysokich parametrach wytrzymałościowych. Wałek znajduje zastosowanie przy zabiegach rehabilitacyjnych, gimnastyce korekcyjnej, lub przy wykonywaniu masaży tradycyjnych i sportowych. Może być stosowany do podpierania kolan, stóp, ramion, a także barków pacjenta. Certyfikowany wyrób medyczny.

 

 

Kolory i wersje tapicerki

 

Standard Line - skóropodobna

 

 

Soft Line - skóropodobna

 

 

Exclusive Line - materiał winylowy

 

Z uwagi na indywidualne ustawienia kolorów w monitorze, odcień kolorów tapicerki w nieznacznym stopniu może odbiegać od rzeczywistości.

 

 

Dane techniczne

 

Typ kształtki:

wałek

Wypełnienie:

pianka poliuretanowa

Tapicerka:

skóropodobna

Długość:

60 cm

Średnica:

8 cm

Gwarancja producenta: 1 rok

 

Certyfikat CEAtest higieniczny Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego – Państwowego Zakładu HigienyWyrób medyczny wg Urzędu Rejestracji Wyrobów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych

 

 


Nota prawna: Niniejsze opracowanie jest własnością intelektualną Omnes sp. z o.o., zdjęcia produktu i grafiki są własnością spółki Omnes albo producenta lub dystrybutora produktu i zostały użyte do opracowania w celach informacyjnych. Kopiowanie bez pozwolenia zabronione. Zgodnie z ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych za naruszenie praw własności intelektualnej poprzez kopiowanie, powielanie i rozpowszechnianie w celach komercyjnych przedstawionych wyżej treści bez zgody właściciela grozi grzywna lub kara pozbawienia wolności od 6 m-cy do lat 5 (art. 1151). Opracowanie i wdrożenie: CPS.

 

Średnica wałka (cm)8
Długość wałka (cm)60