loadingimg

Wczytuję dane...

Producenci

Wyświetl produkty wybranego producenta:

Waga niemowlaka to jeden z kluczowych parametrów, które regularnie sprawdzane mówią bardzo wiele o prawidłowym rozwoju – zwłaszcza w pierwszych miesiącach wzrostu. Dokładność wagi jest jedną z najważniejszych cech produktów, które zgromadziliśmy dla Państwa w kategorii wagi niemowlęce. Producenci dostarczający ten sprzęt starają się jednak, aby nie brakowało w ich urządzeniach także innych przydatnych funkcji i programów, jak chociażby zapamiętywanie ostatnich pomiarów danego pacjenta, dzięki czemu śledzenie postępu lub regresu jest znacznie łatwiejsze.

Przydatne funkcje i dodatki do wag

Zgromadzone w naszym sklepie wagi niemowlęce opinie mają bardzo dobre, zwłaszcza wśród pediatrów i położonych środowiskowych, które najczęściej sięgają po sprawdzone produkty. Ponieważ bardzo często waga niemowlęca potrzebna jest podczas wizyt patronażowych w domu małych pacjentów, udostępniane przez nas modele są również przenośne i mobilne, a dodatkowo sprzedawane są z odpowiednimi pokrowcami i torbami do przenoszenia.

Standardowo, medyczne wagi niemowlęce zebrane w niniejszej kategorii, wyposażone są dodatkowo w miarki wzrostu, dla pełniejszego wymiarowania dziecka i kompletnej kontroli jego rozwoju. Naturalnie wszystkie wagi proponowane Państwu przez nas posiadają w zestawie zasilacz oraz akumulator umożliwiający długą pracę bez konieczności podłączania wagi do prądu. W niektórych modelach opcjonalnie znajdą Państwo także możliwość podłączania adaptera USB do przechowywania danych lub łączności bezprzewodowej bezpośrednio do systemu komputerowego gabinetu czy przychodni.

Sortuj według:     Wyświetl po produktów
zmień układ produktów  zmień układ produktów
Wyświetlono produktów na stronie: 3 / 3

Waga niemowlęca SECA 336 przenośna do mobilnego użytku z funkcją amortyzacji ruchów

 

Waga niemowlęca SECA 376 z bezprzewodową transmisją danych i dużą szalką

 

Waga niemowlęca SECA 757 z bezprzewodową transmisją danych i zoptymalizowanym systemem amortyzacji

 
SECA GmbH & CoSECA GmbH & CoSECA GmbH & Co
Waga niemowlęca SECA 336 przenośna do mobilnego użytku z funkcją amortyzacji ruchówWaga niemowlęca SECA 376 z bezprzewodową transmisją danych i dużą szalkąWaga niemowlęca SECA 757 z bezprzewodową transmisją danych i zoptymalizowanym systemem amortyzacji
1348,00 PLN*
Dostawa na terenie Polski: GRATIS !
*z podatkiem VAT
2578,00 PLN*
Dostawa na terenie Polski: GRATIS !
*z podatkiem VAT
4045,00 PLN*
Dostawa na terenie Polski: GRATIS !
*z podatkiem VAT
Dodaj: szt.
Dodaj: szt.
Dodaj: szt.