Wagi niemowlęce

Waga niemowlaka to jeden z kluczowych parametrów, które regularnie sprawdzane mówią bardzo wiele o prawidłowym rozwoju – zwłaszcza w pierwszych miesiącach wzrostu. Dokładność wagi jest jedną z najważniejszych cech produktów, które zgromadziliśmy dla Państwa w kategorii wagi niemowlęce. Producenci dostarczający ten sprzęt starają się jednak, aby nie brakowało w ich urządzeniach także innych przydatnych funkcji i programów, jak chociażby zapamiętywanie ostatnich pomiarów danego pacjenta, dzięki czemu śledzenie postępu lub regresu jest znacznie łatwiejsze.

Przydatne funkcje i dodatki do wag

Zgromadzone w naszym sklepie wagi niemowlęce opinie mają bardzo dobre, zwłaszcza wśród pediatrów i położonych środowiskowych, które najczęściej sięgają po sprawdzone produkty. Ponieważ bardzo często waga niemowlęca potrzebna jest podczas wizyt patronażowych w domu małych pacjentów, udostępniane przez nas modele są również przenośne i mobilne, a dodatkowo sprzedawane są z odpowiednimi pokrowcami i torbami do przenoszenia.

Standardowo, medyczne wagi niemowlęce zebrane w niniejszej kategorii, wyposażone są dodatkowo w miarki wzrostu, dla pełniejszego wymiarowania dziecka i kompletnej kontroli jego rozwoju. Naturalnie wszystkie wagi proponowane Państwu przez nas posiadają w zestawie zasilacz oraz akumulator umożliwiający długą pracę bez konieczności podłączania wagi do prądu. W niektórych modelach opcjonalnie znajdą Państwo także możliwość podłączania adaptera USB do przechowywania danych lub łączności bezprzewodowej bezpośrednio do systemu komputerowego gabinetu czy przychodni.

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.

Skorzystaj z pomocy personelu sklepu

  • zadzwoń do nas na numer 91-407-5830 - dni robocze w godz. 8-16
  • napisz do nas: biuro@omnes.pl
  • użyj formularza kontaktowego: kontakt