loadingimg

Wczytuję dane...

Producenci

Wyświetl produkty wybranego producenta:

Waga niemowlaka to jeden z kluczowych parametrów, które regularnie sprawdzane mówią bardzo wiele o prawidłowym rozwoju – zwłaszcza w pierwszych miesiącach wzrostu. Dokładność wagi jest jedną z najważniejszych cech produktów, które zgromadziliśmy dla Państwa w kategorii wagi niemowlęce. Producenci dostarczający ten sprzęt starają się jednak, aby nie brakowało w ich urządzeniach także innych przydatnych funkcji i programów, jak chociażby zapamiętywanie ostatnich pomiarów danego pacjenta, dzięki czemu śledzenie postępu lub regresu jest znacznie łatwiejsze.

Przydatne funkcje i dodatki do wag

Zgromadzone w naszym sklepie wagi niemowlęce opinie mają bardzo dobre, zwłaszcza wśród pediatrów i położonych środowiskowych, które najczęściej sięgają po sprawdzone produkty. Ponieważ bardzo często waga niemowlęca potrzebna jest podczas wizyt patronażowych w domu małych pacjentów, udostępniane przez nas modele są również przenośne i mobilne, a dodatkowo sprzedawane są z odpowiednimi pokrowcami i torbami do przenoszenia.

Standardowo, medyczne wagi niemowlęce zebrane w niniejszej kategorii, wyposażone są dodatkowo w miarki wzrostu, dla pełniejszego wymiarowania dziecka i kompletnej kontroli jego rozwoju. Naturalnie wszystkie wagi proponowane Państwu przez nas posiadają w zestawie zasilacz oraz akumulator umożliwiający długą pracę bez konieczności podłączania wagi do prądu. W niektórych modelach opcjonalnie znajdą Państwo także możliwość podłączania adaptera USB do przechowywania danych lub łączności bezprzewodowej bezpośrednio do systemu komputerowego gabinetu czy przychodni.

Sortuj według:     Wyświetl po produktów
zmień układ produktów  zmień układ produktów
Wyświetlono produktów na stronie: 0 / 0
Wyniki wyszukiwania
Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.

Skorzystaj z pomocy personelu sklepu

  • zadzwoń do nas na numer 91 407-58-30 - dni robocze w godz. 8-16
  • napisz do nas: biuro@omnes.pl
  • użyj formularza kontaktowego: kontakt

 

 
szukanie zaawansowane »