loadingimg

Wczytuję dane...

Kinezyterapia, czyli rehabilitacja za pomocą ruchu, jest powszechnie stosowaną terapią w różnych problemach zdrowotnych. Sprawdza się również w niedowładach i deformacjach kończyn górnych, które mogą być spowodowane przebytymi urazami, czy udarami lub wrodzone. Bardzo często kinezyterapia wykorzystywana jest również u najmłodszych pacjentów z porażeniem mózgowym i innymi upośledzeniami.

W terapii kończyn górnych wspaniale sprawdzają się tablice do ćwiczeń manualnych. Dzięki nim, ręce mogą ćwiczyć i wykonywać manualne zadania różnego typu. Takie tablice pozwalają na wykonywanie czynnych ćwiczeń chorej kończyny, jednocześnie poprawiając koordynację wzrokowo-ruchową oraz jakość chwytu. Dzięki zwiększeniu się ruchomości stawów kończyny, pacjent może stopniowo wprowadzać również inne techniki rehabilitacji.

Szeroki asortyment tablic do ćwiczeń manualnych

W naszym asortymencie znajdują się tablice do ćwiczeń manualnych bez oporu oraz takie, które generują opór. Jest to doskonały przyrząd, który powinien znaleźć się w każdym gabinecie. Doskonałym wyborem jest również stanowisko Kinesis Manus, z którego może korzystać aż trzech pacjentów jednocześnie. Każdy wykonuje swoje ćwiczenia bez przeszkadzania innym, a jednocześnie ma możliwość integracji. Taka terapia przynosi doskonałe efekty.

W naszej ofercie znajduje się szeroki wybór tego typu urządzeń usprawniających kinezyterapię kończyn górnych. Nasze tablice do ćwiczeń manualnych opinie mają doskonałe i są polecane przez fizjoterapeutów. Wykorzystywane są na całym świecie, zarówno u dzieci, jak i dorosłych pacjentów z niedowładami. W celu ustalenia ceny sprzętu zachęcamy do kontaktu. Istnieje możliwość negocjowania naszych cen.

Sortuj według:     Wyświetl po produktów
zmień układ produktów  zmień układ produktów
Wyświetlono produktów na stronie: 2 / 2

Tablica Juventas TBMO1 do ćwiczeń manualnych dłoni z oporem

 

Tablica Juventas TBMO2 do ćwiczeń manualnych dłoni z oporem i siatkami Thera-Band

 

 
JuventasJuventas
Promocja
Tablica Juventas TBMO1 do ćwiczeń manualnych dłoni z oporem
Promocja
Tablica Juventas TBMO2 do ćwiczeń manualnych dłoni z oporem i siatkami Thera-Band
949,05 PLN*
999,00 PLN*
Dostawa na terenie Polski: GRATIS !
*z podatkiem VAT
1159,00 PLN*
1220,00 PLN*
Dostawa na terenie Polski: GRATIS !
*z podatkiem VAT
Dodaj: szt.
Dodaj: szt.