Szpitalne szafki przyłóżkowe

Pobyt w szpitalu, czy sanatorium zawsze związany jest z koniecznością zabrania ze sobą niezbędnych przyborów osobistych, czy też naczyń i kosmetyków. Każda taka placówka medyczna powinna zapewnić swoim pacjentom odpowiednie miejsce do przechowywania takich rzeczy osobistych, które będą bezpieczne i jednocześnie nie będą przeszkadzały innym osobom.

Najlepszym rozwiązaniem są szpitalne szafki przyłóżkowe, które oferujemy w naszym sklepie. Są to niewielkich rozmiarów szafki na kółkach, które można z łatwością przysunąć do samego łóżka i wygodnie odsunąć, na przykład na czas sprzątania pomieszczenia. Wszystkie wykonane są z bezpiecznych materiałów, ponieważ wielu pacjentów przechowuje w nich posiłki. Na takiej szafce przyłóżkowej można nawet wygodnie spożyć posiłek.

Niezbędny asortyment na każdej sali

Nasze szpitalne szafki przyłóżkowe ceny mają naprawdę konkurencyjne, a wynika to z tego, że od lat współpracujemy z wieloma producentami mebli i wyposażenia medycznego. Dbamy o najwyższą jakość naszych produktów, dlatego też są to produkty solidnie wykonane i naprawdę trwałe. Z pewnością sprawdzą się one w placówkach medycznych różnego rodzaju przez lata.

Zachęcamy państwa serdecznie do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą szafek oraz innego wyposażenia sal szpitalnych. Jeżeli prezentowane przez nas szafki nie spełniają Państwa wymagań, serdecznie zachęcamy do podjęcia kontaktu i złożenia zapytania ofertowego. Postaramy się dostarczyć Państwu wybrane szafki w najlepszych warunkach cenowych. Zapraszamy do dokonania zakupów u nas.

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.

Skorzystaj z pomocy personelu sklepu

  • zadzwoń do nas na numer 91-407-5830 - dni robocze w godz. 8-16
  • napisz do nas: biuro@omnes.pl
  • użyj formularza kontaktowego: kontakt