Systemy do pielęgnacji i badań niemowląt

Wyposażenie Sali poporodowej, w której przeważnie od jednego do trzech dni spędzają młode matki ze swoimi noworodkami, jest bardzo ważne. Także w przypadku przychodni i gabinetów chociażby pediatrycznych, stosowne systemy do pielęgnacji i badań niemowląt czy łóżka, wagi niemowlęce i fotele – stanowią absolutne minimum, bez którego ciężko jest wyobrazić sobie zajmowanie się noworodkiem czy jego mamą. Dlatego zebraliśmy w tej sekcji najbardziej sprawdzone i popularne systemy do pielęgnacji i badań niemowląt, które charakteryzują się przede wszystkim wysoką funkcjonalnością i dobrze dopasowanymi rozwiązaniami użytkowymi.

Wygodne i komfortowe pielęgnowanie dziecka

Pielęgnacja dziecka to nie tylko utrzymanie jego ciała w czystości, tym bardziej, że według wielu zaleceń, dla początkowej adaptacji i nabycia flory bakteryjnej dziecka, z pierwszą kąpielą należy się wstrzymać. Dostępne na naszych stronach sprawdzone systemy do pielęgnacji i badań niemowląt wyposażone są jednak obowiązkowo w umywalkę, gdzie odkazić można swoje ręce, ale także mała wanienka, w której pojawi się możliwość umycia dziecka ze śluzów czy okaże się przydatna w przypadku pozostawania na oddziale przez więcej niż 2-3 dni.

Wyselekcjonowane przez nas produkty dostępne są w wielu wariantach, z możliwością w miarę dowolnego ich konfigurowania. Można więc swobodnie mieszać ze sobą w ramach jednego systemu różne ilości szafek z dodatkowymi akcesoriami i wyposażeniem jak umywalka, wanienka, przewijak, mata itp. Słowo system oznacza także, że po skompletowaniu podstawowej konfiguracji, nadal możliwe jest po czasie dokupywanie kolejnych, pasujących elementów i rozbudowa czy modernizacja podstawowej bazy.

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.

Skorzystaj z pomocy personelu sklepu

  • zadzwoń do nas na numer 91-407-5830 - dni robocze w godz. 8-16
  • napisz do nas: biuro@omnes.pl
  • użyj formularza kontaktowego: kontakt