Stoły z unoszonym do pozycji fotela leżem

Każda rehabilitacja pacjenta powinna odbywać się przy udziale terapii manualnych i masażu. Doskonale wspiera to na przykład kinezyterapię, która stara się maksymalnie poprawić ruchomość kończyn pacjenta. Taka terapia wskazana jest przede wszystkim po urazach i kontuzjach, ale również w dyskopatii i schorzeniach układu ruchu, jak również po poważnych zabiegach chirurgicznych, zawałach i udarach.

Często tylko dzięki masażom istnieje możliwość zachowania pełnej sprawności mięśni, które nieużywane potrafią nawet zanikać. W naszym sklepie oferujemy Państwu stoły z unoszonym do pozycji fotela leżem, które idealnie sprawdzają się we wszelkiego rodzaju terapiach manualnych. Można je bardzo wygodnie i bez wysiłku regulować. Ze stołu w ciągu kilku sekund można zrobić też fotel.

Szeroki asortyment stołów do masażu z regulacją

Nasz sklep specjalizuje się w wysokiej jakości sprzęcie medycznym i rehabilitacyjnym. Nasze stoły z unoszonym do pozycji fotela leżem cena charakteryzuje najlepsza na rynku. Staramy się stale poszerzać asortyment i dostarczać Państwu wszelkich nowości. Współpracujemy jedynie z najlepszymi producentami, dlatego można liczyć na doskonałą jakość naszego sprzętu.

W naszym sklepie istnieje możliwość negocjacji warunków cenowych w przypadku większych zamówień. Jeżeli nie możecie Państwo znaleźć wybranego przez siebie stołu do własnego gabinetu, serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami. Postaramy się zaoferować Państwu najlepsze warunki cenowe sprzętu. Zachęcamy do dokonania zakupów w naszym sklepie.

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.

Skorzystaj z pomocy personelu sklepu

  • zadzwoń do nas na numer 91-407-5830 - dni robocze w godz. 8-16
  • napisz do nas: biuro@omnes.pl
  • użyj formularza kontaktowego: kontakt