Stoły z reg. ręczną do terapii i masażu

Bardzo często rehabilitacja w formie kinezyterapii odbywa się również z dodatkiem masażu. Taki profesjonalny masaż ma na celu rozluźnienie mięśni i ich powięzi, jak również wzmocnienie tych, które nie są używane, z uwagi na uraz. Często mięśnie potrafią nawet zanikać, jeżeli pacjent jest unieruchomiony na dłuższy czas.

Odpowiednio wykonywany masaż potrafi pomóc w szybszej rekonwalescencji. Poza tym, sprawdza się również w przypadku stanów zwyrodnieniowych kręgosłupa oraz dyskopatii. Pacjenci skarżący się na bolesność kręgosłupa bardzo często czują się dużo lepiej po takim masażu. Oczywiście, w gabinecie powinny znajdować się profesjonalne stoły z regulacją ręczną do terapii i masażu. Dzięki nim, nie tylko pacjent ma możliwość przyjęcia komfortowej pozycji. Również sam rehabilitant może dostosować wysokość stołu do swojego wzrostu oraz wygody.

Sprzęt najwyższej jakości

Stoły z regulacją ręczną do terapii i masażu oferowane u nas to doskonałe rozwiązanie we wszelkiego rodzaju gabinetach fizjoterapeutycznych, szpitalach oraz sanatoriach. Sprawdzają się też w gabinetach masażu. Regulacja wysokości takiego stołu odbywa się za pomocą bardzo wygodnego ręcznego podnośnika w postaci śruby.

W naszym sklepie oferujemy najlepsze stoły z regulacją ręczną do terapii i masażu opinie zbierające najlepsze. Polecane są zarówno przez rehabilitantów, jak i samych pacjentów, którzy zwracają uwagę na wygodę. Serdecznie zachęcamy do kontaktu z nami w celu ustalenia warunków cenowych. Gwarantujemy najwyższa jakość naszych produktów.

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.

Skorzystaj z pomocy personelu sklepu

  • zadzwoń do nas na numer 91-407-5830 - dni robocze w godz. 8-16
  • napisz do nas: biuro@omnes.pl
  • użyj formularza kontaktowego: kontakt