Stoły z łamanym do pozycji Pivota leżem

Kinezyterapia to metoda, która pozwala na maksymalne zwiększenie ruchomości kończyn. Bardzo często stosowana jest ona po różnego rodzaju urazach i kontuzjach sportowych, ale również u pacjentów z niedowładami po udarach, czy zawałach serca. Niezbędnym elementem, który powinien jej towarzyszyć jest oczywiście masaż, który ma wspaniałe działanie nie tylko terapeutyczne, ale również rozluźnia mięśnie i wspomaga ich odnowę.

Niezbędnym narzędziem do tego typu masażu są oczywiście stoły z łamanym do pozycji Pivota leżem oferowane w naszym sklepie. Taki stół powinien znajdować się w każdym poważnym gabinecie fizjoterapeutycznym, ale również w klubach sportowych, czy szpitalach. Zalecany jest przede wszystkim do wykonywania suchego masażu, ale można wyrównać jego siedzisko i z powodzeniem stosować również w kinezyterapii.

Najlepszy wybór stołów do masażu

W naszym sklepie oferujemy różnego rodzaju stoły z łamanym do pozycji Pivota leżem cena których uzależniona jest oczywiście od wyboru konkretnego modelu. Stoły pochodzą zawsze od renomowanych producentów, z którymi współpracujemy. Cały czas staramy się poszerzać nasz asortyment produktów, dlatego zachęcamy do kontaktu z nami, jeżeli nie możecie Państwo znaleźć wybranego przez siebie stołu. Postaramy się go dostarczyć Państwu na najlepszych warunkach.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z całą nasza ofertą sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego i informujemy, że w naszym sklepie istnieje możliwość negocjowania warunków cenowych.

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.

Skorzystaj z pomocy personelu sklepu

  • zadzwoń do nas na numer 91-407-5830 - dni robocze w godz. 8-16
  • napisz do nas: biuro@omnes.pl
  • użyj formularza kontaktowego: kontakt