loadingimg

Wczytuję dane...

Producenci

Wyświetl produkty wybranego producenta:

Opieka nad osobą niepełnosprawną ruchowo lub unieruchomioną na jakiś czas nie należy do łatwych zadań. Również pacjenci po poważnych operacjach i zabiegach wymagają często leżenia w łóżku przez kilka tygodni. Warto zaopatrzyć się w akcesoria, które są w stanie znacznie podnieść ich komfort, a jednocześnie odciążyć nieco opiekuna.

W naszym sklepie oferujemy stoliki przyłóżkowe do karmienia i pisania, które idealnie sprawdzą się właśnie w takiej sytuacji. Sprawdzają się one przede wszystkim w warunkach szpitalnych i w domach opieki, jednakże mogą mieć zastosowanie również w domu pacjenta, który wiele czasu spędza w swoim łóżku. Z takim stolikiem zarówno spożywanie posiłków, jak i czytanie książek, czy pisanie są znacznie łatwiejsze i przyjemniejsze.

Komfort dla pacjenta i wygoda dla opiekuna

Stoliki przyłóżkowe do karmienia i pisania opinie zbierają naprawdę pochlebne. Wynika to przede wszystkim z tego, że są one lekkie i regulowane. Można więc idealnie dopasować taki stolik do potrzeb każdego pacjenta indywidualnie. Dzięki temu, jego wygoda znacznie wzrasta. Poza tym, jest to sprzęt niewielkich rozmiarów, który z pewnością zmieści się w każdym łóżku, nawet w niewielkim pomieszczeniu.

W naszej ofercie znajduje się wiele propozycji takich stolików różnych producentów. Gwarantujemy, że wszystkie są solidnie wykonane i trwałe. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszym pełnym asortymentem i dokonania wyboru. W naszym sklepie istnieje możliwość negocjacji cen, do czego gorąco zachęcamy. Zapraszamy do dokonania zakupów już dziś.

Sortuj według:     Wyświetl po produktów
zmień układ produktów  zmień układ produktów
Wyświetlono produktów na stronie: 4 / 4

Stolik przyłóżkowy na kółkach

 

Mobilny stolik przyłóżkowy ZTM Tech-Med SP-1 Przyjaciel z regulowanym blatem do karmienia lub pisania

 

Mobilny stolik przyłóżkowy ZTM Tech-Med SP-1/ABS Przyjaciel z regulowanym blatem do karmienia lub pisania

 
Reha-BedTech-Med ZTMTech-Med ZTM
Stolik przyłóżkowy na kółkachMobilny stolik przyłóżkowy ZTM Tech-Med SP-1 Przyjaciel z regulowanym blatem do karmienia lub pisaniaMobilny stolik przyłóżkowy ZTM Tech-Med SP-1/ABS Przyjaciel z regulowanym blatem do karmienia lub pisania
359,00 PLN*
Dostawa na terenie Polski: 19.00 PLN
*z podatkiem VAT
675,00 PLN*
Dostawa na terenie Polski: GRATIS !
*z podatkiem VAT
765,00 PLN*
Dostawa na terenie Polski: GRATIS !
*z podatkiem VAT
Dodaj: szt.
Dodaj: szt.
Dodaj: szt.
 

Mobilny stolik przyłóżkowy ZTM Tech-Med SP-2 Przyjaciel z regulowanym blatem do karmienia lub pisania

 

 

 
Tech-Med ZTM
Mobilny stolik przyłóżkowy ZTM Tech-Med SP-2 Przyjaciel z regulowanym blatem do karmienia lub pisania
895,00 PLN*
Dostawa na terenie Polski: GRATIS !
*z podatkiem VAT
Dodaj: szt.