Stoliki przyłóżkowe do karmienia i pisania

Opieka nad osobą niepełnosprawną ruchowo lub unieruchomioną na jakiś czas nie należy do łatwych zadań. Również pacjenci po poważnych operacjach i zabiegach wymagają często leżenia w łóżku przez kilka tygodni. Warto zaopatrzyć się w akcesoria, które są w stanie znacznie podnieść ich komfort, a jednocześnie odciążyć nieco opiekuna.

W naszym sklepie oferujemy stoliki przyłóżkowe do karmienia i pisania, które idealnie sprawdzą się właśnie w takiej sytuacji. Sprawdzają się one przede wszystkim w warunkach szpitalnych i w domach opieki, jednakże mogą mieć zastosowanie również w domu pacjenta, który wiele czasu spędza w swoim łóżku. Z takim stolikiem zarówno spożywanie posiłków, jak i czytanie książek, czy pisanie są znacznie łatwiejsze i przyjemniejsze.

Komfort dla pacjenta i wygoda dla opiekuna

Stoliki przyłóżkowe do karmienia i pisania opinie zbierają naprawdę pochlebne. Wynika to przede wszystkim z tego, że są one lekkie i regulowane. Można więc idealnie dopasować taki stolik do potrzeb każdego pacjenta indywidualnie. Dzięki temu, jego wygoda znacznie wzrasta. Poza tym, jest to sprzęt niewielkich rozmiarów, który z pewnością zmieści się w każdym łóżku, nawet w niewielkim pomieszczeniu.

W naszej ofercie znajduje się wiele propozycji takich stolików różnych producentów. Gwarantujemy, że wszystkie są solidnie wykonane i trwałe. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszym pełnym asortymentem i dokonania wyboru. W naszym sklepie istnieje możliwość negocjacji cen, do czego gorąco zachęcamy. Zapraszamy do dokonania zakupów już dziś.

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.

Skorzystaj z pomocy personelu sklepu

  • zadzwoń do nas na numer 91-407-5830 - dni robocze w godz. 8-16
  • napisz do nas: biuro@omnes.pl
  • użyj formularza kontaktowego: kontakt