loadingimg

Wczytuję dane...

Producenci

Wyświetl produkty wybranego producenta:

Bezpieczeństwo niemowląt oraz noworodków to podstawa i najważniejsza misja nie tylko dla rodziców, ale również lekarzy czy położnych opiekujących się dziećmi w szpitalach, a później pediatrów prowadzących dzieci w swoich gabinetach. Dlatego wybierane przez nich a proponowane w naszym sklepie stoliki do pielęgnacji i badań niemowląt opinie mają wyłącznie bardzo pozytywne. O ich jakości świadczy przede wszystkim ilość zadowolonych nabywców, którzy przeważnie wracają do tych samych, sprawdzonych od lat modeli i producentów.

Jakościowe materiały i ergonomiczne rozwiązania

Bardzo ważne w trakcie badania i pielęgnowania niemowlaka, jest ograniczenie ruchomości dziecka i uniemożliwienie mu wypadnięcia czy ześliźnięcia albo stoczenia się z przewijaka czy stolika. Odpowiadają za to ograniczniki z trzech stron, przez co dziecko może wydostać się z przewijaka tylko jedną stroną, którą przeważnie cały czas zabezpiecza lekarz, pielęgniarka lub rodzic. Oferowane przez nas stoliki do pielęgnacji i badań niemowląt mają także kolejną bardzo ważną cechę, a mianowicie – zostały wykonane z materiałów i tworzyw nie tylko trwałych, ale także łatwych w konserwacji i utrzymaniu w sterylnych warunkach.

Dzięki nim odkażenie stolika czy przewijaka po poprzednim pacjencie jest bardzo wygodne i szybkie. Co natomiast bardzo ważne dla wrażenia czystości i sterylności każdego takiego pomieszczenia jak gabinet czy sala zabiegowa – to odporność zastosowanych materiałów na zabrudzenia i przyjmowanie nieczystości. Wybierając stoliki do pielęgnacji i badań niemowląt z naszej oferty mają Państwo pewność, że posiadają one stosowne atesty i hipoalergiczne materiały. Zarówno dla lekarza jak i pacjenta jest to znaczne ułatwienie zabiegu czy kontroli.

Sortuj według:     Wyświetl po produktów
zmień układ produktów  zmień układ produktów
Wyświetlono produktów na stronie: 0 / 0
Wyniki wyszukiwania
Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.

Skorzystaj z pomocy personelu sklepu

  • zadzwoń do nas na numer 91 407-58-30 - dni robocze w godz. 8-16
  • napisz do nas: biuro@omnes.pl
  • użyj formularza kontaktowego: kontakt

 

 
szukanie zaawansowane »