Pokrowce i ochraniacze do materacy

Osoby wymagające długiej rekonwalescencji bardzo często są unieruchomione na dłuższy czas i zmuszone do spędzania wielu godzin w łóżku. Ma to miejsce w szczególności po poważnych operacjach chirurgicznych, ale również po poważnych zawałach i udarach oraz kontuzjach kończyn dolnych. W pewnym sensie, na jakiś czas stają się one niepełnosprawne i wymagają opieki.

Bardzo ważne jest, aby zadbać o komfort takiego pacjenta, który przykuty jest do swojego łóżka. W naszym sklepie oferujemy pokrowce i ochraniacze do materacy, dzięki którym osoba chora może poczuć się wygodniej i bezpieczniej. Nasze pokrowce nie przepuszczają bowiem wody, ale jednocześnie są oddychające i przepuszczają parę. Nie powstają więc odleżyny, ani przykre w skutkach odparzenia skórne.

Szeroki wybór akcesoriów

W naszym sklepie można znaleźć bardzo szeroki wybór takich pokrowców, które są niezwykle funkcjonalne i praktyczne. Na co dzień wykorzystuje się je również na wielu szpitalnych oddziałach oraz w innych placówkach medycznych, jak domy opieki. Pokrowce i ochraniacze do materacy sklep nasz oferuje w różnych wymiarach i wariantach. Można więc dostosować je do własnych potrzeb i wymagań.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszym pełnym asortymentem takich akcesoriów. Dzięki temu, że współpracujemy z wieloma producentami, mamy możliwość zaoferowania państwu najlepszych warunków cenowych. U nas można również negocjować ceny, w szczególności przy składaniu większych zamówień. Zapraszamy do zakupów.

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.

Skorzystaj z pomocy personelu sklepu

  • zadzwoń do nas na numer 91-407-5830 - dni robocze w godz. 8-16
  • napisz do nas: biuro@omnes.pl
  • użyj formularza kontaktowego: kontakt