Pasy unieruchamiające pacjenta

Pobyt w szpitalu, czy innej placówce medycznej zwykle nie jest niczym miłym dla pacjenta. Większość osób stanowczo preferuje warunki domowe do rekonwalescencji, jednakże nie zawsze istnieje taka możliwość. Rolą placówki medycznej jest zadbanie o to, aby każdy pacjent był bezpieczny. W przypadku pacjentów, u których istnieje ryzyko upadku z łóżka szpitalnego, doskonale sprawdzają się pasy unieruchamiające pacjenta.

Nasz sklep oferuje takie właśnie pasy, które stanowią często niezbędne zabezpieczenie. Wszystkie nasze pasy unieruchamiające pacjenta mają możliwość regulacji i dostosowania ich do wymiarów konkretnej osoby. Poza tym, wszystkie pasy są bardzo wytrzymałe i odporne na uszkodzenia, co jest bardzo ważną kwestią. Nie powodują przy tym żadnego dyskomfortu u pacjenta.

Najlepszy wybór pasów unieruchamiających w doskonałej cenie

Takie pasy są również potrzebne, kiedy pacjent przebył uraz kręgosłupa i nie powinien poruszać się samodzielnie, aby nie uszkodzić rdzenia kręgowego i nie spowodować dalszych kontuzji. U nas pasy unieruchamiające pacjenta opinie mają najlepsze, zarówno wśród lekarzy, jak i samych pacjentów, którzy mieli z nich okazję korzystać.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych pasów unieruchamiających oraz innych akcesoriów bezpieczeństwa. Stale dbamy o poszerzanie naszego asortymentu, dlatego warto śledzić naszą stronę internetową.

Oferujemy doskonałe warunki cenowe i możliwość negocjowania z nami cen. Jeżeli nie znaleźli Państwo u nas określonego produktu, serdecznie zachęcamy do kontaktu. Z pewnością zamówimy go dla Państwa tak szybko, jak będzie to możliwe.

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.

Skorzystaj z pomocy personelu sklepu

  • zadzwoń do nas na numer 91-407-5830 - dni robocze w godz. 8-16
  • napisz do nas: biuro@omnes.pl
  • użyj formularza kontaktowego: kontakt