loadingimg

Wczytuję dane...

Producenci

Wyświetl produkty wybranego producenta:
Znajdujesz się w: Strona główna
»

Lasery medyczne

poprzedni powrót do poprzedniej strony następny
Omnes - sprzęt medyczny i rehabilitacyjny
Promocja

Dynamis SP

BTL Industries Ltd
średnia: 5.0  ocen: 11

Termin realizacji
14-35 dni

Producent: BTL Industries Ltd

Cena:355300,00 PLN*
374000,00 PLN*
Kupując teraz oszczędzisz na każdej sztuce kwotę: 18700.00 PLN
Do końca promocji pozostało:
Dostawa na terenie Polski: GRATIS !
*z podatkiem VAT
  • Opis produktu

Fotona Dynamis SP oferuje najpotężniejszą kombinację lasera Nd:YAG z Er:YAG dostępną na rynku. Zapewnia najszerszy zakres ablacyjnych i nieablacyjnych zabiegów jakie może zaoferować pojedynczy system laserowy. Fotona SP Plus jest najlepszym wyborem dla efektywnej redukcji zmarszczek, zmian skórnych, niechcianych włosów oraz zabiegów naczyniowych dla wszystkich typów skóry.

Najwyższa energia i rozmiar plamki zabiegowej
Dynamis SP może prowadzić ablację naskórka bądź skóry mikron po mikronie, zapewniając niezrównaną precyzję i kontrolę zabiegową, krótkie okresy rekonwalescencji oraz wyższy komfort pacjenta, a zarazem jego satysfakcję. To czyni go idealnym do szybkiej zimnej ablacji, leczenia blizn trądzikowych czy redukowania zmarszczek. Można go wykorzystywać też do delikatnych procedur chirurgicznych, takich jak usuwanie zmian powierzchniowych, brodawczaków i keratoz. Jego unikalny program wygładzania łączy w sobie nieablacyjne głębokie efekty termalne z zimną ablacją dla jeszcze większego efektu odmłodzenia. Łatwe w obsłudze głowice z dużymi rozmiarami plamek zabiegowych uczynią zabiegi szybszymi i mniej męczącymi dla Ciebie i Twoich pacjentów.

Największy i najszybszy skaner Nd:YAG
Homogeniczna penetracja i niska absorpcja przez chromofory dla wszystkich fototypów skóry pozwala sięgnąć głębiej bez uszkadzania naskórka. W połączeniu z najlepszym na rynku skanerem S-11 o powierzchni 42cm² do zabiegów na dużych obszarach, takich jak usuwanie owłosienia, naciąganie skóry czy zabiegi na trądzik, laser Dynamis SP jest bardziej efektywny, dokładny i super szybki. Głowica manualna posiada zmienny rozmiar plamki pozwalając na leczenie zarówno dużych obszarów, jak i ledwie widocznych zmian. Teleagniektazje, naczyniaki i hemangiomy nie stanowią już problemu.

Bezpieczeństwo
Technologia Zmiennego Kwadratowego Impulsu (VSP) Fotony dostosowuje parametry laserowe do zabiegu zapewniając łatwość obsługi na jaką zasługujesz. Kwadratowe impulsy mogą leczyć różne wskazania z nieporównywalną
efektywnością, bez podgrzewania sąsiednich tkanek, zwiększając w ten sposób komfort pacjenta. Dodatkowo, wbudowana technologia kontroli zwrotnej impulsu (EFC) gwarantuje, że energia wyjściowa lasera jest zawsze zgodna z parametrami jakie ustawisz, zapewniając najwyższy poziom bezpieczeństwa i pewności systemu.

Praca w trybie QCW
Tryb pracy quasi ciągły pozwala na szereg zabiegów inwazyjnych takich jak:
• wewnątrzżylne usuwanie żylaków
• lipoliza laserowa
• leczenie nadpotliwości
• oraz inne zabiegi endo
Wysoka moc szczytowa impulsów zapewnia efektywną koagulację tkanek z głęboką penetracją lasera Nd:YAG pozwala na
wykonanie zabiegów w sposób szybki i bezpieczny.


Frakcjonowanie 3D - FRAC3®
Nowa rewolucyjna metoda Fotony Frac3® (frakcjonowanie 3D) tworzy mikrouszkodzenia termiczne głęboko w skórze. Powstałe podrażnienia stymulują w konsekwencji kolagen oraz włókna kolagenowe. W porównaniu do metod klasycznego frakcjonowania ablacyjnego i nieablacyjnego mikrouszkodzenia te powstają o wiele głębiej, zatem efekt jaki osiągniemy będzie mocniejszy. Jest to pierwsza nieablacyjna metoda laserowa do mocnego naciągania skóry.

Głowica frakcjonująca
Lasery erbowe Fotony korzystają z fali 2940nm dla minimalnie ablacyjnych szybkich zabiegów, które usuwają mikroelementy uszkodzonej tkanki, czego rezultatem jest głęboki efekt termalny. Klasyczne nieablacyjne zabiegi frakcyjne pozostawiają w skórze tysiące mikroelementów składających się z gorących, martwych pozostałości leczonej tkanki. Nadmiar ciepła z tej tkanki zostaje uwięziony w skórze powodując niepotrzebny ból i dyskomfort. Głowica frakcjonująca Fotony natychmiast usuwa gorące pozostałości tkanki ze skóry, zmniejszając ból i przyśpieszając rekonwalescencję. Czyste mikrokanaliki posiadają tę samą strefę oddziaływania cieplnego jak mikrokanaliki po nieablacyjnym zabiegu frakcyjnym, lecz nie powodują irytacji, obrzęku i bólu. Po zabiegu przy pomocy frakcjonującej głowicy Fotony mikrokanaliki zamykają się i leczą o wiele szybciej niż w przypadku klasycznych nieablacyjnych technik frakcyjnych.Regulowana plamka zabiegowa lasera Er:YAG
Pełny zakres zabiegów ablacyjnych od delikatnych zabiegów chirurgicznych do efektywnego resurfacingu

Szybki i wszechstronny Skaner S-11
Największy obszar skanowania dostępny dzisiaj (42cm2), dla szybkich, dokładnych i komfortowych zabiegów na dużych obszarach; doskonały by rozszerzyć Twoją praktykę o usuwanie owłosienia

Regulowana plamka zabiegowa lasera Nd:YAG
Elastyczność dopasowywania promienia lasera do wielkości i głębokości tkanki, dla optymalnej szybkości i efektywności zabiegu

Źródło lasera - długość fali Nd:YAG - 1064 nm (tryb LP i QCW) Er:YAG - 2940 nm
Gęstość energii; energia impuslu Do 600 J/cm2; 50 J Do 96 J/cm²; 3000 mJ;
Długośc impulsu 0,1 - 300 ms MSP (100 µs), SP (300 µs), LP (600 µs), VLP (1000 µs), XLP (1500 µs), SMOOTH (250 ms), V SMOOTH (100, 200, 300, 400 lub 500 ms)
Moc średnia 65 W; moc max dla trybu QCW - 80 W 20 W
Rozmiar plamki

Światłowód: 200, 300, 400, 600 1000 µm

Głowica: 2 - 10 mm

Skaner S11: 3, 6, 9 mm

Głowica: 0,45 - 12 mm

Skaner F-22: 250 µm

Skaner S-22: 4 mm

Skaner 42 cm2 1,7 cm², 16 cm²
Maksymalna częstotliwość 75 Hz, tryb QCW 100 Hz 50 Hz
Sposób dostarczania promienia Światłowód 7-mio przegubowe remię