loadingimg

Wczytuję dane...

Producenci

Wyświetl produkty wybranego producenta:
Znajdujesz się w: Strona główna
»

Lasery medyczne

poprzedni powrót do poprzedniej strony następny
Omnes - sprzęt medyczny i rehabilitacyjny
Promocja

Dynamis XS

BTL Industries Ltd
średnia: 5.0  ocen: 9

Termin realizacji
14-35 dni

Producent: BTL Industries Ltd

Cena:249755,00 PLN*
262900,00 PLN*
Kupując teraz oszczędzisz na każdej sztuce kwotę: 13145.00 PLN
Do końca promocji pozostało:
Dostawa na terenie Polski: GRATIS !
*z podatkiem VAT
  • Opis produktu

Zaawansowany laser Er:YAG Dynamis XS do chirurgii i resurfacingu skóry w dermatologii i medycynie estetycznej jest doskonałym wyborem do szybkich i najefektywniejszych zabiegów.

Szybsze i bardziej efektywne procedury z największymi plamkami zabiegowymi
Możliwość generowania największej mocy, daje laserowi Er:YAG Fotony dodatkową energię do szybszych i bardziej efektywnych procedur. Niezrównany poziom energii pozwala generować plamkę zabiegową do 12mm dla większych obszarów operacyjnych. W połączeniu z łatwą w obsłudze głowicą Fotony czyni to Twoje zabiegi łatwiejszymi i mniej męczącymi dla Ciebie i pacjenta. Dzięki technologii VSP po naciśnięciu jednego guzika laser Fotony dostosowuje długość i energię impulsu, dając Ci komfort pracy na jaki zasługujesz. Impulsy VSP leczą różne obszary z niezrównaną efektywnością, nie podgrzewając otaczającej tkanki, dbając przy tym o bezpieczeństwo i komfort Twojego pacjenta. Wbudowana funkcja kontroli zwrotnej impulsu (EFC) zapewnia to, że siła impulsu zawsze odpowiada ustawionym parametrom, co daje niezrównane bezpieczeństwo i spokój podczas zabiegów.

Niezrównane możliwości zabiegowe by spełnić potrzeby Twojego pacjenta
Rozszerz Swoją ofertę zabiegów by spełnić potrzeby Twoich pacjentów, osiągając niezrównane rezultaty kliniczne i nieporównywalną łagodność. Dynamis XS jest Twoim wyborem: od zimnego ablacyjnego resurfacingu, aż do głębokich efektów termicznych. Dzięki niemu leczenie problematycznych blizn trądzikowych stało się o wiele łatwiejsze. Laser Er:YAG Fotony zapewnia delikatną ablację mikron po mikronie dla wyrównania skóry bez uszkadzania termicznego okalających ją tkanek. Ponadto laser Er:YAG Dynamis XS jest na tyle potężny, że efektywnie usuwa wszystkie najczęściej występujące zmiany skórne. Dodatkowo program wygładzania Dualis XS zapewnia kontrolowane głębokie efekty termalne w naskórku przy zabiegach estetycznych.

Współpraca ze skanerem Laser Er:YAG
Wsparcie skanera zapewnia jeszcze większą efektywność i dokładność procedur wykonywanych przy użyciu lasera Er:YAG.


Głowica frakcjonująca
Lasery erbowe Fotony korzystają z fali 2940nm dla minimalnie ablacyjnych szybkich zabiegów, które usuwają mikroelementy uszkodzonej tkanki, czego rezultatem jest głęboki efekt termalny. Klasyczne nieablacyjne zabiegi frakcyjne pozostawiają w skórze tysiące mikroelementów składających się z gorących, martwych pozostałości leczonej tkanki. Nadmiar ciepła z tej tkanki zostaje uwięziony w skórze powodując niepotrzebny ból i dyskomfort. Głowica frakcjonująca Fotony natychmiast usuwa gorące pozostałości tkanki ze skóry, zmniejszając ból i przyśpieszając rekonwalescencję. Czyste mikrokanaliki posiadają tę samą strefę oddziaływania cieplnego jak mikrokanaliki po nieablacyjnym zabiegu frakcyjnym, lecz nie powodują irytacji, obrzęku i bólu. Po zabiegu przy pomocy frakcjonującej głowicy Fotony mikrokanaliki zamykają się i leczą o wiele szybciej niż w przypadku klasycznych nieablacyjnych technik frakcyjnych.

Źródło lasera - długość fali Er:YAG - 2940 nm
Gęstość energii; energia impulsu Do 96 J/cm²; 3000 mJ;
Długośc impulsu MSP (100 µs), SP (300 µs), LP (600 µs), VLP (1000 µs), XLP (1500 µs), SMOOTH (250 ms), V SMOOTH (100, 200, 300, 400 lub 500 ms)
Moc średnia 20 W
Rozmiar plamki

Głowica: 0,45 - 12 mm

Skaner F-22: 250 µm

Skaner S-22: 4mm

Skaner 1,7 cm², 16 cm²
Maksymalna częstotliwość 50 Hz
Sposób dostarczania promienia 7-mio przegubowe ramię