loadingimg

Wczytuję dane...

Producenci

Wyświetl produkty wybranego producenta:
Znajdujesz się w: Strona główna
»

Lasery medyczne

poprzedni powrót do poprzedniej strony następny
Omnes - sprzęt medyczny i rehabilitacyjny
Promocja

XP MAX

BTL Industries Ltd
średnia: 5.0  ocen: 9

Termin realizacji
14-35 dni

Producent: BTL Industries Ltd

Cena:340280,00 PLN*
362000,00 PLN*
Kupując teraz oszczędzisz na każdej sztuce kwotę: 21720.00 PLN
Do końca promocji pozostało:
Dostawa na terenie Polski: GRATIS !
*z podatkiem VAT
  • Opis produktu

Pacjenci chcą perfekcji: najszybszych, najefektywniejszych i najbezpieczniejszych zabiegów, jakie są dostępne. Z mocą 130W i energią 120J Fotona XP MAX jest najszybszym i najbardziej wszechstronnym systemem laserowym na świecie. Perfekcja leży na wyciągnięcie ręki.

Rewolucyjny skaner oferuje najlepszą efektywność i wszechstronność
Z niezwykle dużym obszarem leczenia (42cm²) skaner Fotony XP MAX jako jedyny zapewnia tak duże i bezpieczne pole zabiegowe. Dzięki trzem rozmiarom plamek skanera możesz dokładnie zbalansować szybkość, efektywność i komfort zabiegu. Plamka 3mm jest idealna do odmłodzenia skóry, plamka 6mm jest najlepsza do usuwania owłosienia i usuwania zmian naczyniowych, a plamka 9mm dotrze do najgłębszych zakamarków skóry.

Dwa programy - nieskończona ilość możliwości zabiegowych
Tylko Fotona XP MAX oferuje dwa tryby pracy z niezbędną wszechstronnością parametrów zabiegowych by zoptymalizować leczenie. Tryb Versa jest podstawowym, jeżeli chodzi o wszechstronność i efektywność. Obejmuje najszerszy zakres długości czasu trwania impulsów(od 2ms do 300ms) i pozwala leczyć większe zmiany we wszystkich typach skóry z dużą łatwością. Nowy program Accelera dzięki najwyższym energiom szczytowym daje możliwość prowadzenia zabiegów na jaśniejszych rodzajach skóry oraz leczyć niedoskonałości z nieporównywalną szybkością, włączając w to cienkie jasne włosy, czy niezwykle jasne zmiany naczyniowe i zmarszczki.


Technologia dla nieporównywalnego bezpieczeństwa, precyzji i komfortu pacjenta
Technologia zmiennego kwadratowego impulsu (VSP) dobiera parametry do wymagań zabiegu zapewniając nieporównywalną łatwość obsługi. Dzięki technologii VSP unikamy rozgrzewania okalającej tkanki, zapewniając precyzję, komfort i bezpieczeństwo. Kontrola zwrotna impulsu (EFC), dostępna tylko w produktach Fotony, aktywnie dostosowuje energię wychodzącą do ustawionych parametrów dla pełnego bezpieczeństwa i pewności.

Frakcjonowanie 3D - FRAC3®
Nowa rewolucyjna metoda Fotony Frac3® (frakcjonowanie 3D) tworzy mikrouszkodzenia termiczne głęboko w skórze. Powstałe podrażnienia stymulują w konsekwencji kolagen oraz włókna kolagenowe. W porównaniu do metod klasycznego frakcjonowania ablacyjnego i nieablacyjnego mikrouszkodzenia te powstają o wiele głębiej, zatem efekt jaki osiągniemy będzie mocniejszy. Jest to pierwsza nieablacyjna metoda laserowa do mocnego naciągania skóry.


Źródło lasera - długość fali Nd:YAG - 1064 nm
Gęstość energii; maksymalna energia impuslu Do 600 J/cm2; 120 J
Długośc impulsów 0.1 - 300 ms
Moc średnia 130 W
Rozmiar plamki

Głowica: 2 - 10 mm

Skaner S11: 3, 6, 9 mm

Skaner 42 cm2
Maksymalna częstotliwość 75 Hz
Sposób dostarczania promienia Światłowód