loadingimg

Wczytuję dane...

Producenci

Wyświetl produkty wybranego producenta:
poprzedni powrót do poprzedniej strony następny
Omnes - sprzęt medyczny i rehabilitacyjny
Omnes - sprzęt medyczny i rehabilitacyjny
Omnes - sprzęt medyczny i rehabilitacyjny
Omnes - sprzęt medyczny i rehabilitacyjny

T-ALTER Katedra biczy szkockich

Technomex
średnia: 4.9  ocen: 14

Termin realizacji
14-60 dni

Producent: Technomex

Cena:13885,00 PLN*
Dostawa na terenie Polski: GRATIS !
*z podatkiem VAT
  • Opis produktu

Katedra biczy szkockich jest jednym z najbardziej popularnych urządzeń wykorzystywanych w hydroterapii. Zabieg natrysku łączy w sobie jednocześnie działanie ciśnienia na ciało (efekt masażu) oraz temperatury co wzmaga reakcje fizjologiczne poddawanej zabiegowi okolicy.

Wbudowany w katedrze termomieszalnik pozwala na precyzyjne ustalenie temperatury ciepłej wody. Natomiast „dźwignia zmiany temperatury wody” pozwala na szybką zmianę temperatury strumienia wody (zimna-ciepła, ciepła-zimna). Znajdujące się na pulpicie 3 węże pozwalają na aplikację wody strumieniem: deszczowym, nitkowym tzw. „biczowym” i otwartym tzw. „spadowym”.

Katedra T-Alter/P dodatkowo wyposażona jest w pompę i zbiornik wyrównujący ciśnienie wody podczas zabiegu. Model T-Alter/P jest przeznaczony dla użytkowników, posiadających instalację wodną, która nie spełnia dostatecznych wymagań technicznych, gwarantujących właściwą pracę urządzenia.

Nr katalogowy Model Waga Wymiary dł x szer x wys [mm]
01.501.026 T-ALTER 25 kg 680x410x810
01.501.038 T-ALTER / P 45 kg 680x410x810

Akcesoria stanowiące standardowe wyposażenie katedry biczy szkockich:

  • Krystalin – środek do czyszczenia – 1 litr (nr.kat. – 19.903.001)


Kolorystyka urządzeń do hydroterapii produkowanych przez firmę Technomex jest zgodna z paletą kolorów RAL. Standardowo katedra biczy szkockich produkowana jest w kolorze białym (10090 RAL).


Opcjonalnie istnieje możliwość zamówienia urządzenia w dowolnym kolorze z palety RAL.Przed dostawą sprzętu konieczne jest przygotowanie przez użytkownika pomieszczenia do montażu, poprzez zapewnienie przyłącza prądu, odpływu wody oraz zaworów zgodnie z wymaganiami zawartymi w schemacie montażowym DTR danego urządzenia.