Noworodkowe budki tlenowe

Noworodki zaraz po narodzinach wymagają bardzo dobrej opieki i stałej kontroli. Dlatego tak ważne jest odpowiednie wyposażenie oddziałów szpitalnych, na których przebywają. Każdy szpital powinien zadbać o to, aby mali pacjenci mogli przebywać w komfortowych i najbezpieczniejszych warunkach. Niezbędnym wyposażeniem są oczywiście noworodkowe budki tlenowe, które oferujemy w naszym sklepie internetowym.

Dzięki takim budkom, mali pacjenci otrzymują optymalne stężenie tlenu, jak również znajdują się w odpowiedniej temperaturze. Ich aerodynamiczny kształt sprawia, że noworodkowe budki tlenowe to obecnie najlepsze rozwiązanie dla wcześniaków oraz dzieci, które rodzą się z problemami oddechowymi. Budki posiadają oczywiście specjalne wycięcie na tułów maluszka, a wykonane są z materiału całkowicie przezroczystego, aby można było stale kontrolować stan małego pacjenta.

Komfort dla dziecka i wygoda dla opiekunów

Nasze budki tlenowe dla noworodków są oczywiście wielokrotnego użytku i mogą z nich korzystać kolejni pacjenci, którzy pojawiają się na oddziale. Ich koszt jest niewielki, a zalety ich posiadania ogromne. Każdy szpital powinien wyposażyć się w odpowiednią ilość takich budek, aby zapewnić bezpieczny start wszystkim pacjentom.

W naszym sklepie oferujemy noworodkowe budki tlenowe w doskonałych cenach. Zachęcamy więc do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą i dokonania zakupów właśnie u nas. Informujemy również, że w przypadku większego zamówienia, istnieje możliwość negocjowania cen naszych produktów.

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.

Skorzystaj z pomocy personelu sklepu

  • zadzwoń do nas na numer 91-407-5830 - dni robocze w godz. 8-16
  • napisz do nas: biuro@omnes.pl
  • użyj formularza kontaktowego: kontakt