Materace rehabilitacyjne

Leczenie rehabilitacyjne przynosi najlepsze rezultaty wtedy, gdy jest prowadzone regularnie i starannie - a to oznacza, że chory musi ćwiczyć także w domu i na własną rękę, a nie tylko i wyłącznie w dniach opieki ze strony fizjoterapeuty. To godziny poświęcone po zajęciach na samodzielne wykonywanie ćwiczeń sprawiają, że po najtrudniejszych i najcięższych urazach, można jeszcze powrócić do pełnej sprawności ruchowej. Jednak oprócz samozaparcia i poświęcenia, potrzebne są jeszcze przyrządy i akcesoria rehabilitacyjne ułatwiające trening, a do takich zaliczają się również materace rehabilitacyjne maty fitness.

Jakość materaców rehabilitacyjnych

Osiągane przez materace rehabilitacyjne maty fitness ceny na rynku bywają bardzo różne i znalezienie nawet modelu za 300 złotych, jest możliwe. Zachęcamy jednak do sprawdzenia, jak swoimi parametrami i wykorzystanymi materiałami różnią się poszczególne materace rehabilitacyjne maty fitness zgromadzone w tej sekcji specjalnie dla Państwa.

Warto rozważyć zakup materaca składanego, gdyż zapewnia to zarówno wygodę w transporcie – ale nie tylko rehabilitanci wyjeżdżający do domów swoich pacjentów chętnie wybierają takie modele. Składany materac rehabilitacyjny maty fitness to także doskonałe rozwiązanie do niewielkiego mieszkania, gdzie problemem jest brak przestrzeni i miejsca na składowanie przyrządów rehabilitacyjnych, których potrzebuje jeden z domowników. Materace udostępnione w naszym sklepie wykonane zostały także w wielu różnorodnych kompozycjach kolorystycznych i najczęściej składają się z wysokiej klasy pianki poliuretanowej w powłoce ze sztucznej skóry.

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.

Skorzystaj z pomocy personelu sklepu

  • zadzwoń do nas na numer 91-407-5830 - dni robocze w godz. 8-16
  • napisz do nas: biuro@omnes.pl
  • użyj formularza kontaktowego: kontakt